ÇANAKKALE ASFK GELİBOLU'DA..

Gelibolu'daki Amatör Kulüplerin sorunlarının görüşüldüğü toplandı belediye meclis salonunda geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi.
11 Şubat 2013 Pazartesi 16:17

Toplantının ev sahipliğini ilçe takımlarından Harb_işspor başkanı ve aynı zamanda ASKF yönetim kurulu üyesi de olan Turgut Tutum yaptı.

Yapılan toplantı Çanakkale ASKF Başkanı Firüz Erdik, ASFK Başkan Yardımcısı ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar, ASKF Genel Sekreteri Hasan Gök, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Yurdabak, ASFK Yönetim Kurulu Üyesi Cabir Kaşdemir, Çanakkale TÜFAD Başkanı Mustafa Mete Ertem, Geliboluspor, Harb-İş, Gölcükspor, Evreşe ve Kavakspor ve diğer kulüplerin başkan ve temsilcileri katıldı.

Kulüplerin sorunlarının konuşulduğu toplantıda ana sorun tecrübesiz hakem ve gözlemci hataları ile kulüplerin malzeme sıkıntıları ile sahaya sağlıkçıların bile artık gelmemesi durumları konuşuldu.

Yapılan öneriler arasında Futbol Federasyonunun Süper lig takımlarına yaptığı yardım gibi aslında Amatör külüplerede yapılması gerektiği bunun içinde, Çanakkale ASKF'nın bu konuda öncü girişimci olabileceği vurgulandı.Futbol müsabakalrı sırasında sahaya atılan pet şişe yüzünden Gelibolu sporun aldığı ceza hatırlatılıp, Çan'da da aynı durumun yaşandığı ve bu maçın gözlemcisinin bu durum karşısında ne yapacağının merak edildiği Geliboluspor yönetimi tarafından dile getirildi. Çanakkale ASFK Başkanı Firüz Erdik bunun üzerine disiplin kurulu Salı gönleri toplanıyor. Maçın gözlemci raporları o zaman gelecek. Ayrıcalık elbette olmamalı. Biri ceza alıyorsa, ötekide almalı dedi.

Haber Kaynağı: HABER AJANSLARI -Haber okunma sayısı: 2722

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Acaroğlu Et Kasap