HEM EĞLENİYORLAR, HEM PARA KAZANIYORLAR....

hem-egleniyorlar-hem--para-kazaniyorlar

Bir arkadaşının teşvikiyle Orıflame şirketinin ürünlerini satmaya başlayan ve tanıdıklarını teşvik eden Kevser Çotuk ile Sinem Sezek, eğlenirken hem kazanıyorlar, hem kazandırıyorlar HABER-DOĞAN ZELOVA (DHA)
11 Aralık 2016 Pazar 18:32

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde önce eğlence  ve zaman geçirme olarak başladıkları  katoloktan satış işini meslek edildiler.Halk Eğitim kurslarından arkadaş olan Kevser Çotuk ve Sinem Sezek adlı bayanlar, bir arkadaşlarının teşvikleri ile Orıflame şirketinin katoloktan süs ve cilt bakım ürünlerinin satış işine girdiler.


Önceleri zaman geçirmek ve ürünleri kendileri için daha indirimli almak gözüyle baktıkları bu işin farkındalığını ve gelirinin iyi olduğunu anlayınca bu işi meslek olarak seçip, para kazanmaya başladılar.

Satış işine üye olarak başlayan ve şuanda Direktör konumunda olan Kevser Çotuk, işlerinde başarılı olmalarını sadece satış yapmaktan geçmediğini, bu grubun satış üye sayısının artmasıyla da  orantılı olduğunu söyleyen Kevser Çotuk, yaptıkları iş ile ilgili şunları söyledi.

“Orıfilame, doğrudan satış yöntemiyle kendi ürünlerini tüm dünyada satan bir şirkettir. Bu ürünleri herhangi bir dükkanda, markette yada bir eczanede bulamazsınız. Ancak üye olan kişilerin alma şansı yada onlardan alma şansınız var. Özellikle bayanlar için makyaj ve danışmanlık yapmak için önceden eğitim alıp isteyen kişilere tanıtım amacıyla üye vasıtasıyla ücretsiz yapıyoruz. Ve bu tanıttığımız ürünleri satarak bir memur maaşından daha fazla gelir elde ediyoruz. Kendi işlerini bırakıp bu işi çok profesyonelce yapan arkadaşlarımız  var ve çok iyi gelirleri var. Oriflame  üye olduğunuz da ürünleri % 30’a varan indirimlerle alabiliyorsunuz” dedi.

 

Haber Kaynağı: HABER AJANSLARI -Haber okunma sayısı: 25664

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

belediye-binasi-kursunlandi

Belediye Binası Kurşunlandı

30 Ağustos 2020 Pazar 22:24
lapsekide-yangin-korkuttu

Lapsekide Yangın korkuttu

20 Haziran 2020 Cumartesi 16:50
hz-mevlana-746vuslat-yildonumunde--anildi

Hz. Mevlana 746.Vuslat Yıldönümünde Anıldı

16 Aralık 2019 Pazartesi 00:16
aticilar-turkiye-sampiyonasinda

Atıcılar Türkiye Şampiyonasında

23 Kasım 2018 Cuma 13:21
bingollerin-mutlu-gecesi

BİNGÖLLERİN MUTLU GECESİ....

09 Eylül 2018 Pazar 01:26