Dedeman Yönetimi Buluştu

dedeman-yonetimi-bulustu

Yurt içi ve yurt dışında toplam 16 otel ile hizmet veren Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International’ın tüm otellerinin genel müdürleri ve merkez ofis yöneticileri “Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Yönetim Toplantısı”nda bir araya geldi.
16 Nisan 2015 Perşembe 11:02

Misafirlerine 50 yıla yakın süredir bulundukları şehrin en güzel bölgelerinde profesyonel çalışanlarıyla hizmet veren Dedeman Hotels & Resorts International’ın, yurt içi ve yurt dışındaki 16 otelinin genel müdürleri ile merkez ofis yöneticileri 7 - 12 Nisan tarihlerinde Dedeman Bostancı’da gerçekleştirilen “Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Yönetim Toplantısı”nda buluştu.
Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik kapsamında Dedeman otelleri genel müdürler ve merkez ofis yöneticileri beş gün boyunca yöneticilik odaklı eğitimler almanın ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmanın yanı sıra Dedeman Ailesi olarak birlikte keyifli vakit geçirdiler. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen Sonuç Odaklı Yaklaşım Eğitimi’nde Hedefler ile “Her Gün Yapılan İşler Arasındaki İlişki, Hedefe Ulaşamama Durumunda Sebep-Mazeret İlişkisi, Çizginin Altında Ve Çizginin Üstünde Düşünme Kavramları, Sonuçları Elde Edebilmek İçin Kullanılan 4 Adım” konuları masaya yatırıldı.

Etkinliğe katılanlar ayrıca; açılışa hazırlanan Park Dedeman Levent’i Otel Müdürü Tunay Erdal eşliğinde ziyaret ettiler. Program süresince Otel Genel Müdürleri ve merkez ofis yöneticileri mevcut işleyiş, 2015 stratejik hedefleri ve ilerlenen yolu da değerlendirme ve fikirlerini paylaşma fırsatı buldular.

Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Yönetim Toplantısı’nın sonunda Dedeman Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Banu Dedeman’ın da katılımıyla 2014 yılı değerlendirmelerine göre ödüller dağıtıldı. En Yüksek Brüt İşletme Karı Oranı Ödülü’nü Park Dedeman Gaziantep,  Bütçeye Göre En İyi Karlılık Performansı Ödülü’nü Dedeman Zonguldak, En Yüksek Misafir Memnuniyeti Ödülü’nü Dedeman Konya, En Yüksek Çevrimiçi Reputasyon Ödülü’nü Dedeman Bostancı, En Yüksek Doluluk Oranı Ödülü’nü Dedeman Kapadokya, En Yüksek Oda Karlılığı Ödülü’nü Dedeman Diyarbakır, En Yüksek F&B Karlılığı Ödülü’nü Dedeman Zonguldak, Bütçeye Göre En İyi "Ortalama Oda Fiyatı" Performansı Ödülü’nü Dedeman Rize ve Fark Yaratan Gelir Projesi Ödülü’nü ise Dedeman Konya kazandı.

 

Haber Kaynağı: HABER AJANSLARI -Haber okunma sayısı: 3967

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER