Yusuf TAŞKAN Bursa Ulaştırma 4.Bölge Müdürlüğüne Atandı.

Geliboluspor Kulübünde 1989 - 2006 yılları arasında 17 yıl Genel Sekreterlik yapan 1999-2000 sezonunda TFF 3.Lige yükselişte ve 2000-2001 TFF 3.Lig sezonunda da Yönetim Kurulunda görev alan İnşaat Müh.Yusuf TAŞKAN UDHB Bursa 4.Bölge Müdürlüğüne vekaleten atandı.
26 Ocak 2018 Cuma 00:43

Ulaştırma Bakanlığında daha önce İstanbul Tekirdağ Bartın ve Bolu Bölge Müdürlüğünde Başmühendis ve Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Yusuf Taşkan bundan sonra Bursa Balıkesir Çanakkale Kütahya Yalova Bilecik illerini kapsayan UDHB 4. Bölge Müdürlüğü görevini yürütecek.


Yusuf Taşkan en son Karadenizin en büyük Türkiye'nin 3.Büyük Limanı olacak Zonguldak Filyos Limanı Projesi ile Sakarya Karasu Limanı Projelerinde Başmühendislik görevlerini yürütüyordu.

Gelibolusporun  halen ASKF Üyesi ve TASKK ( Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Delegesi olan Yusuf Taşkan özellikle Kulüp Altyapı çalışmalarıyla birçok genç sporcunun yetişmesine katkıları oldu. İlçemizden yetişen ve ülkemiz için üst düzeyde görev yapan bürokratlar arasına katılan Yusuf Taşkan'a yeni görevinde Gelibolununsesi.com Haber sitesi olarak başarılar diliyoruz

Haber Kaynağı: HABER AJANSLARI -Haber okunma sayısı: 37578

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Acaroğlu Et Kasap