Zeytinyağı -Zeytin eve teslim -0 532 225 83 81

Zeytinyağı ve Zeytin eve teslim - Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını kapsamında, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile 23 Kasım 2020 tarihinden itibaren 14 gün süreyle halk pazarlarinin kurulmamasi kararı verilmişti.
01 Aralık 2020 Salı 21:05

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle zor gümler geçiren esnaf, bu yasaklı ünlerde malını satma çareleri arıyor. 

Şimdiye kadar alışık olunmayan evlere paket servisi kervanını  Peynir - Zeytin, Bal ve Yağ sektöründe faaliyet gösteren Gelibolu Şarküterinin sahibi Derya Tükenmez sürdürüyor.

Gelibolu’nun en büyük ve en ucuz Zeytinyağı  toptancısı olan Gelibolu  Şarküteri yıllardır Salı ve Cumartesi pazarlarındada verdiği hizmeti (yeni hasat Ayvalık sızma yağlarını litresi 18 tl. , 2 litrelik 36 tl.,5 litrelik pet şişe veya tenekelerde 90 TL. olarak)  evlerede servis olarak sunmaya  başladı.


Konu ile ilgili bilgi veren firma sahibi Derya Tükenmez  Zeytin, Zeytinyağı, Gerçek Zeytinyağlı sabun çeşitleri  yanında arzu edilirse Bal,Pekmez, Turşu çeşitlerimizde 20 TL. den, bunlara ilave olarakda Karadut özü, Kudret  Narı,Nar ekşişi,Nar özü,Soğuk sıkım Keçiboynuzu özü,Yaban Mersini özü,Kantaron yağı,Kozalak özü,Damla Sakızı,Kızılcık özü ve daha bir çok ürünümüzdede  evlere servisimiz mevcuttur dedi .
Bu kapsamda daha öncede bu alanda bir ilki  hayata geçiren Gelibolu Şarküterinin  sahibi Derya Tükenmez  bizim uygulamamız sadece pazarların kapatılması nedeniyle alakalı değil. Biz her 1 litre yağ alan müşterimize dahi kartvizitimizi vererek eskiden beri daha koronavirüs olayları çıkmadan arzu ederlerse hem şehir içinde adres teslim hem şehir dışı anlaşmalı kargomuzla müşterimizin ayağına kadar yıllardır servis veriyorduk zaten.Koronavirüs olayı sadece bu servisimizin pekiştirilmesine yaradı dedi.


Siz evinizde güvende  kalın, biz siparişlerinizi ayağınıza getirelimDerya Tükenmez, "kısıtlamalı zor günlerde   sokağa çıkamıyan ve sağlıkları nedeniyle çıkmaması gereken vatandaşlarımıza bizde hizmetimizi evlere servislerimiz ile devam ettiriyoruz. Vatandaşlarımız siparişlerini  0 532 225 83 81 nolu telefondan verebilir" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 5051

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
Acaroğlu Et Kasap