Yüzme Havuzlusu İçin Yıkımına Başlandı

yuzme-havuzlusu-icin--yikimina-baslandi

Uzun yıllardır ilçemizdeki sporculara ev sahipliği yapan Kapalı Spor Salonu, yarı olimpik yüzme havuzu ve yeni spor salonunun yapılması için yıkımına başlandı.
21 Eylül 2020 Pazartesi 20:07

Uzun zamandır ilçede yapımı beklenen kapalı yüzme havuzu ve yeni kapalı spor salonunun yapımı için Pprojenin onaylanmasının ardından, yıllardır ilçemizdeki sporculara ev sahipliği yapan ve birçok milli sporcu çıkaran Kapalı Spor Salonu, yapılan ihalenin ardından  yıkılmaya başlandı.
Yıkımına başlanan kapalı spor salonu, okçuluk salonu ve tenis kortunun yerine, 26 Kasım Stadyumu’nun bir bölümünü de kapsayarak yarı olimpik yüzme havuzu, yeni kapalı spor salonu, açık ve kapalı okçuluk salonu ile tenis kortu yapılacak

Bu arada yeni salonun ve yarı olimpij havuzun yapılması içn yıkım çalışmalarını izleyen ve bilgi alan Ak Parti ilçe başkanı ve il genel meclis üyesi Serhad Sürücü, "vatandaşlarımıza söz verdiğimiz hizmetleri bir bir gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımız istedi bir yapıyoruz. Yapılan bu hizmetler küçük işler değildir. İlçemize hayırlı olsun" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 2337

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE