Vakıflardan ses çıkmadı,vatandaş yaptı

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Bayraklı Baba türbesinin girişindeki arızalı projektörlerin onarılması için Balıkesir Bölge Müdürlüğüne yazılı başvuru yaptı, ancak gönderiminin iletildiği bilgisini alamayan Gelibolu Düşünce Platformu üyelerinden Serdar Azak imece usülü aralarında para toplayıp, projektörleri taktırdı
03 Kasım 2020 Salı 23:29

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Bayraklı Baba türbesinin girişindeki arızalı projektörlerin değiştirilmesi,  Gelibolu Düşünce Platformu üyelerinden Serdar Azak, sorumlu olan Balıkesir Bölge Müdürüğüne yazılı başvuruda bulundu.

Aradan geçen zaman zarfında iletiildi mesajı alamayınca, bu kez sözle iletişimde bulundu ve yine istediği olumlu  sonucu alamayınca, giriş bölümü karanlık olan tarihi fener meydanındaki bayraklı babanın projektörlerinin yeniden yanması ve bu tarihi yerin aydnlanması için Serdar Azak birkaç arkadaşıyla bir araya gelip, aralarında topladıkları parayla projektörlerin yeniden yanmasını sağladılar.

Konu ile ilgili bilgi veren Serdar Azak, ilçenin en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan bayraklı baba türbesinin girişini aydınlatan projektörleri arızalanmış. Uzun bir süre yapılmayınca Balıkesir Bölge Müdürlüğüne yazılı başvuruda bulundum. Ama buradan bir sonuç çıkmayınca, çözümü kendi arkadaşlarımızla para toplayıp sorunu çözdük" dedi. 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 2418

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ozacardan-ogretmenler-gunu-mesaji

Özacar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 23:19
surucuden-ogretmenler-gunu-mesaji

Sürücü'den Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:58
karacadan-ogretmenler-gunu-mesaji

Karaca'dan Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:43
100-yilda-sessiz-kutlama

100. yılda sessiz kutlama

22 Kasım 2020 Pazar 16:51

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE