Şişli Başkanı Keskin'in Gelibolu ziyareti

sisli-baskani-keskinin-gelibolu-ziyareti

İstanbul’un Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın misafiri olarak ilçeye geldi.
02 Ekim 2020 Cuma 20:30

Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın misafiri olarak ilçeye gelen Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, eşi, başkan yardımcıları ve çalışma arkadaşları ile birlikte iki gün boyunca ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunacak.

İlçemiye gelen Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in  ziyaretleri CHP İlçe Başkanlığı ile başladı. CHP İlçe Başkanı İsmail Parlak ve yönetim kurulu üyeleri ile parti binasında görüşen başkanı Keskin, parti çalışmaları hakkında bilgi aldı.

CHP İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından ilçe Belediye Başkanı Özacar’ı makamında ziyaret eden Şişli belediye  başkanı Keskin, belediye çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundul. Başkan Keskin, tarihe tanıklık etmiş dünyanın tanıdığı Gelibolu’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Gelibolu Belediyesi ziyaretinin ardından başkan Keskin,  ilçedeki ziyaretlerine, esnaflarla görüşerek devam etti. Çarşıda esnaf turu yapan Şişli Belediye Başkanı Keskin ve beraberindeki heyet esnaf ve vatandaşlarla buluşarak, esnaflara hayırlı işler  diledi. 

Esnaf ziyaretinin ardından ilçedeki odalara ziyaretlerini gerçekleştiren misafir belediye başkanı Keskin, Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası ile Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanları ziyaretlerinde pandemi sürecinde iş dünyası ile esnafların yaşadığı sorunlar dile getirildi.

Şişli Belediye Başkanı Keskin’in ziyaretlerinden biri de, Gelibolu Savaş Müzesi ile Türkiye’de tek olma özelliğini taşıyan Antika Traktör Müzesi oldu. İçerisinde binlerce döküman ve savaş kalıntısı eserlerin sergilendiği Gelibolu Savaş Müzesi’ni gezen Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve ilçemiz Belediye Başkanı Mustafa Özacar, daha sonra Gelibolu Traktör Müzesini gezerek, müze hakkında bilgi aldılar.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 2749

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE