Selman Yavaş Yazıcızade Muhtarı Adayı

selman-yavas-yazicizade-muhtari-adayi

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde kargoculuk sektöründe hizmet veren ilçenin sevilen simalarından Selman Yavaş Yazıcızade Mahallesinden muhtar adayı oldu.
03 Mart 2019 Pazar 22:45

Gelibolu'nun en büyük nüfusuna sahip olan Yazıcızade mahallesinden muhtar adayı olan Selman Yavaş,  mahalle sakinlerinin hizmetin en güzeline layık olduğunu ifade  edrek  “DEĞİŞİM ZAMANI” sloganıyla yola çıktıklarını belirtti. 


Gelibolu'da 1979 yılında  doğan, büyüyüp ve evlenip,  20 yıldır her sokağında adım adım gezdiğini belirten muhtar adayı Selman Yavaş,  "çalıştığım siz değerli Yazıcızade mahallesi sakinlerine, Nisan ayından itibaren muhtarınız olarak hizmet vermek en büyük arzumdur. Muhtarlık hizmeti gönülden yapılması gerekir. Mahallenin ihtiyaçlarını biliyoruz. Seçmenlerin ihtiyaçlarının takibi için genç, dinamik ve heyecanlı bir ekibin artık görev başına getirilmesinin zamanı gelmiştir" diyen Yavaş sözlerini şöyle tamamladı. 

"Mahalleyi , bütün  mahalle sakinleri ile birlikte yöneteceğiz. Muhtarlık ofisinin kapıları tüm ihtiyaç sahiplerine  açık olacaktır. Bu yolda birlikte yola çıktığımız aza arkadaşlarım ile vakitlerini , emeklerini, hizmet sektöründeki, bilgi birikim ve deneyimlerini,  güleryüzle  hizmet için kullanacağız. Destek sizden, hizmet bizden" dedi. 

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 12280

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

yarali-martiya-yardim-eli

Yaralı Martıya yardım eli...

25 Mayıs 2020 Pazartesi 17:54
sozde--65-yas-ve-uzeri-izinli

Sözde 65 yaş ve üzeri izinli..!

24 Mayıs 2020 Pazar 23:23
baskan-ozacardan-bayram-mesaji

Başkan Özacar'dan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 21:37
-sehitlikde--bayram-temizligi

Şehitlikde Bayram Temizliği

23 Mayıs 2020 Cumartesi 20:31
soyuaktan-bayram-mesaji

Soyuak'tan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 19:17

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE