Sağlıkçılara moral ve malzeme desteği..

saglikcilara--moral--ve-malzeme-destegi

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, Aile Sağlık Merkezleri ile 112 Acil servisde korkusuzca görev yapan ve her türlü acil vakada olaylara müdahale eden sağlıkçılara Gelibolu belediye başkan vekili Koray Akkuş ve belediye başkan yardımcısı vekili Mevlüt Can ziyaret ederek, maske ve eldiven desteğinde bulundular.
01 Nisan 2020 Çarşamba 17:27

 Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, Aile Sağlık Merkezlerini  ve 112 Acil servisde korkusuzca görev yapan ve yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgı dahil her türlü acil vakada olaylara müdahale eden doktor ve sağlık  ekiplerini Gelibolu başkan vekili Koray Akkuş ve belediye başkan yardımcısı vekili Mevlüt Can ziyaret ederek, maske ve eldiven desteğnde bulundular.
Tüm dünyayı olduğu gibi Türkiyeyi de etkisi altına alan ve ülkede de hızla artan ölümlere neden olan yeni tip koronavirüs (Kavid-19)  salgını nedeniyle vatandaşlara zaman ve olay gözetmeksizin hizmet veren Aile Sağlık merkezleri ile 112 acil servis ekiplerini ziyaret eden Gelibolu belediye başkan vekili Koray Akkuş ve belediye başkan yardımcısı vekili Mevlüt Can ziyarette moral ve maske ile eldiven desteğinde de bulundular.


Gelibolu belediye başkan vekili Avukat Koray Akkuş, “yaşadığımız bu zorlu süreçte her türlü tehlikeye göğüs geren, canı pahasına emek veren ve bu özverinizden dolayı  tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Sizlerin hakları asla ödenmez. Bizlerde vatandaşlarımızı sizler için evlerinde kalmaya davet ediyoruz” dedi. 
Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 3775

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

yarali-martiya-yardim-eli

Yaralı Martıya yardım eli...

25 Mayıs 2020 Pazartesi 17:54
sozde--65-yas-ve-uzeri-izinli

Sözde 65 yaş ve üzeri izinli..!

24 Mayıs 2020 Pazar 23:23
baskan-ozacardan-bayram-mesaji

Başkan Özacar'dan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 21:37
-sehitlikde--bayram-temizligi

Şehitlikde Bayram Temizliği

23 Mayıs 2020 Cumartesi 20:31
soyuaktan-bayram-mesaji

Soyuak'tan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 19:17

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE