PTT’de 180. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT)'nin 180’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle, Gelibolu PTT Müdürü Abdullah Büyükaslan ve beraberinde PTT çalışanları ilçe Kaymakamı Hakan Kılınçkaya’yı ziyaret etti.
23 Ekim 2020 Cuma 19:27

Yapılan ziyarette PTT Müdürü Abdullah Büyükaslan, kabullerinden dolayı Kaymakam Hakan Kılınçkaya’ya teşekkür ederek, PTT’nin 1840 yılından günümüze gelişini, ilçede yürütülen hizmetler ve yıl dönümü etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 180. yıl dönümünü kutlayan Kaymakam Hakan Kılınçkaya, 180 yıllık bir geçmişe sahip olan ve ülkemizde haberleşme ve iletişimi sağlayan PTT'nin günümüz teknolojisini takip ederek kendisini daima yenilediğini ve hizmet kalitesini arttırdığını ifade ederek PTT çalışanlarının gününü tebrik edip kurum çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.


PTT’de Kutlama


Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 180’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle, PTT’de çalışanlar kutlama yaparak, pasta kestiler. Koronavirüs salgını nedeniyle tüm tedbirlere uyduklarını belirten PTT Gelibolu Şube Müdürü Abdullah Büyükaslan; “Posta nezareti olarak 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT AŞ. 180’inci kuruluş yıldönümünü Gelibolu PTT Müdürlüğü olarak kutluyoruz.

PTT’nin kuruluşunun 180’inci yıl dönümünde, personelimiz arasındaki etkinliğimize destek veren Yunus Emlak, Sürücü Motor, Kale San Güvenlik Sistemleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Çetin, Eski PTT Müdürü Gülnur Karagöz Turan, Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak ve Sinan Dondurmacı’ya teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.com

Haberin etiketleri:

Gelibolu, PTT, kutlama, yıldönümü


Haber okunma sayısı: 1375

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ozacardan-ogretmenler-gunu-mesaji

Özacar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 23:19
surucuden-ogretmenler-gunu-mesaji

Sürücü'den Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:58
karacadan-ogretmenler-gunu-mesaji

Karaca'dan Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:43
100-yilda-sessiz-kutlama

100. yılda sessiz kutlama

22 Kasım 2020 Pazar 16:51

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE