Piri Reis MYO'nin Konuğu Emniyet Müdürü Özkan Oldu

piri-reis-myonin-konugu-emniyet-muduru-ozkan-oldu

Çanakkalenin Gelibolu ilçesindeki Piri Reis Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi Programı öğrencilerinin konuğu olan İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan, "ne iş yaparsanız yapun. Ama işinizi severek yapın" dedi.
07 Mart 2019 Perşembe 16:31

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesinde bulunan Onsekiz Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri ilçe emniyet müdürü Şafak Özkan'ı  konuk ettiler.

Gelibolu İlçe Emniyet Müdürü  Şafak Özkan, MYO İnsan Kaynakları Yönetimi Programı öğrencilerinin daveti üzerine yüksekokulda öğrencilerle bir araya geldi. 

Doç. Dr. Dilek Dönmez Polat tarafından yürütülen  “Toplantı Yönetimi”  dersinde 5-6 kişilik ekipler halinde toplantı düzenleme görevi olan öğrenciler toplantı öncesi, toplantı anı ve toplantı sonrası düzenlemeleri gerçekleştirerek dönemin ilk konuğu olan ilçe emniyet müdürü Özkan ile bir toplantı organize ettiler. 
Toplantıya komiser yardımcıları Gizem Demircin ve Abdülkadir Kaval ile katılan ilçe emniyet müdürü Şafak Özkan, toplantıda polislik mesleği ile ilgili bilgiler verdi ve  ardından emniyet müdürlüğü olarak Gelibolu’da gerçekleştirdikleri faaliyet ve etkinliklerden anlattı. 

Söyleşi havasında gerçekleşen toplantıda ilçe emniyet müdürü Özkan, öğrencilere okul ve iş hayatından yola çıkarak verdiği örneklerde "ne iş yaparsanız yapın. Ama işinizi severek, en iyisini yapın" diyerek, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını ve  spora yönelmelerini, başarıyı yakalamak için çok çalışmaları gerektiğini ifade etti. 

Söyleşide öğrencilerin sorularını da samimiyetle yanıtlayan Şafak Özkan ve ekibi, öğrencilere bazı öğütlerde bulunmayı da ihmal etmedi. Özkan’ın toplantıyı organize eden Fatma Bahar, Talip Sirel, Sara Odacı, Muhammed Tandğan ve Serpil Gedikoğlu  isimli öğrencilere yüz tam puan verdi. Söyleşi öğrencilerin Özkan’a hediye takdimi  ile son buldu. 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 928

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

kaptanin-ailesine-ozacardan-ziyaret

Kaptanın Ailesine Özacar'dan Ziyaret

21 Temmuz 2019 Pazar 00:30
canakkalede-feribotta-korkutan-yangin

Çanakkale'de feribotta korkutan yangın

18 Temmuz 2019 Perşembe 21:39
-kaptan-arsoyun-ailesi-iyi-haber-bekliyor

Kaptan Arsoy'un ailesi iyi haber bekliyor

18 Temmuz 2019 Perşembe 20:56
triatlon-takimi-2-kez-turkiye-sampiyonu

Triatlon takımı 2 Kez Türkiye şampiyonu

18 Temmuz 2019 Perşembe 03:04
ziraat-bankasina-yeni-mudur

Ziraat Bankasına Yeni Müdür

18 Temmuz 2019 Perşembe 02:48
SELCİ ve ferudun