26 Nisan 2019 Cuma

Özacar Mazbatayı aldı, 3. Dönemi Başladı

ozacar-mazbatayi-aldi-3-donemi-basladi

Gelibolu Belediye başkanlığını 3. Kez kazanan CHP’li belediye başkanı Mustafa Özacar mazbatasını alarak göreve başladı
05 Nisan 2019 Cuma 20:14

ÇANAKKALE’nin Gelibolu ilçesinde belediye başkanlığını 3. Kez kazanan CHP’li belediye başkanı Mustafa Özacar,  mazbatasını alarak, görevine başladı.

Gelibolu adliyesinde düzenlenen törenle ilçe seçim müdürü Yahya Güişen’den mazbatasını  3. Kez alan  Mustafa Özacar, parti binası önünde toplanan  vatandaşlar ve belediye meclis  üyeleri ile birlikte çarşıdan yürüyerek belediye binasına çıktı.

Kendisini kapı önünde karşılayan belediye personeli ile tokalaşdıkt5an sonra, makam koltuğuna oturdu ve Özacar ilk açıklamasını yaptı. 

3 dönemdir seçime katılıyoruz. Seçimde gösterdiğiniz ilgi ve teveccühten dolayı hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Bizler bundan 10 yıl önce Gelibolu’yu yönetmek adına yola çıktık. Bu çalışmayı yaparken 10 yıldır birlikte çalıştığımız Gelibolu Belediyesi personeline teşekkür ederim. 10 yıllık süre içerisinde zorlu dönemeçlerden geçtik, sadece daha güzel bir Gelibolu için çalıştık.

Bizler iş yaparken çok titiz davrandık. Çok da eleştiri aldık, her eleştiri yeni bir uyarmaydı bizim için. Yanlış yaptığımız yerde düzeltme yoluna gittik ama doğru bildiğimiz yolda doğru yolumuzdan gittik. Bu yoldan da asla ayrılmayacağız. Çünkü bu topraklar artık klişeleşmiş bir cümle haline gelen cumhuriyet temellerinin ilk atıldığı topraklar. Bizler cumhuriyete ve onun değerlerine zarar vermeden bu ilçeyi ve bu ülkeyi daha ileriye taşımak azmindeyiz. Dün ne yaptıysak, bugün de aynı devam edeceğiz. Aynı anlayış ve kararlılıkla bu ilçeyi geleceğe taşımak adına devam edeceğiz. Bugün de açık ve görüyorum ki; sizler bizlere ve Cumhuriyete olan inancınızdan vazgeçmedikçe, bu topraklar o değerleri koruyacak güce sonsuza dek sahiptir.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 276

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ogrencilere-dis-bakimi

Öğrencilere Diş Bakımı

25 Nisan 2019 Perşembe 20:34
104-yilinda--safak-ayini

104. Yılında Şafak Ayini....

25 Nisan 2019 Perşembe 10:15
okulda-cocuk-oyunlari-senligi

Okulda Çocuk Oyunları Şenliği

25 Nisan 2019 Perşembe 01:15
acil-tip-uzmani-yalcin-goreve-basladi

Acil Tıp Uzmanı Yalçın Göreve Başladı

25 Nisan 2019 Perşembe 00:17
yeni-rektor-atandi-sira-geliboluda

Yeni Rektör Atandı, Sıra Gelibolu'da..

24 Nisan 2019 Çarşamba 11:05
23-nisan-coskuyla-kutlandi

23 Nisan Coşkuyla Kutlandı...

23 Nisan 2019 Salı 23:08

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
CESA