Okçuluk Takımının Kampı Sona Erdi

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesinde 26 Kasım Mehmetçik Spor Tesisleri'nde, Antalyada yapılacak olan Avrupa grand prix 2. ayak yarışmalarına katılmak üzere kampa giren, Makaralı Yay Okçuluk Milli Takımının Gelibolu Kampı Sona Erdi.
03 Nisan 2021 Cumartesi 19:02

 ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesinde, Antalya'da yapılacak olan Avrupa grand prix 2. ayak  yarışmalarına katılmak üzere  kampa giren,  Makaralı Yay Okçuluk Milli Takımının Gelibolu Kampı Sona Erdi.

Gelibolu 26 Kasım Mehmetçik Spor Tesisleri'nde 21 Mart tarihinden itibaren, 6 Nisan'da yapılacak Avrupa Grand Prix 2. ayak yarışmasına hazırlanan 2 antrenör ve 7 milli takım sporcusunun 14 günlük kamp süresinin sona ermesi nedeniyle, takım yarın Antalya'ya hareket edecek.
Gelibolu'daki kampta  7 sporcu ve  2 antrenör ile hazırlıklarını tamamlayan Makaralı Yay Okçuluk Milli Takımı haftanın 6 günü hergün  11 saat çalışarak bu şampiyonaya hazırlandı. 

Makaralı Yay Okçuluk Milli Takım antrenörlerinden Emre Özdemir, "Gelibolu'daki kamp süremizce burada sporcularımız iyi bir hazırlık dönemini sorunsuz olarak geçirdi. Antalya'da 6 Nisan tarihinde başlayacak olan Avrupa Grand prix 2. ayak  yarışmasında ülkemizi temsil emek üzere yarın Gelibolu'dan ayrılacağız. Korona virüs tedbirleri kapsamında  İyi bir hazırlık kampını süresi geçiren Milli sporcularımızdan dereceler bekliyoruz" dedi.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 940

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Acaroğlu Et Kasap