Milli Okçular Gelibolu Kampında

milli-okcular-gelibolu--kampinda

Çin'in Shanghai şehrinde yapılacak olan Dünya Kupası Şampiyonasına katılacak Okçuluk Milli Takım Sporcuları Gelibolu'da kampa girdi.
30 Nisan 2019 Salı 21:14

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesindeki okçuluk tesislerinde kampa giren Okçuluk Milli Takım sporcuları Çin'de yapılacak olan Dünya Kupası Şampiyonasına hazırlanıyorlar.

Nisan ayının başında yine  Antalya’da düzenlenen yarışma için kampa giren Okçuluk Milli Takım sporcuları, bu kezde  Mayıs ayının 6 -12 tarihlerinde  Çin’in Shanghai şehrinde yapılacak olan dünya şampiyonası için çalışmalara başladılar.

Bu yılki tüm kamplarını Gelibolu okçuluk tesislerinde  geçirecek olan Milli Takım sporcuları, çalışmalarını saba koşuyla başlayıp, daha sonra okçuluk tesislerinde 8 saat çalışıyorlar. Cumartesi gününe kadar sürecek olan Milli Takım kampında antrenörler, Emre Özdemir, Onur Bektaş, Aykut Akdağ ve Derya Coşkun ile sporcular,  Makaralı Yay Büyük Bayanlar'da İpek Tomruk, Gizem Elmaağaçlı, Yeşim Bostan ile Makaralı Yay Büyük Erkeklerde Evren Çağıran, Süleyman Araz ve Muhammed Yetim bulunuyor.

Milli Takım Antrenörü Emre Özdemir, "hava koşulları ve çalışma tesisimiz  oldukça elverişli. Çalışma koşullarımız harika. Sporcularımızın moralleri ve çalışma azimleri mükemmel. Cumartesi günü kampımız sona erecek ve Pazar günü yarışma için Çin'e hareket edeceğiz. Sporcularımızdan derece bekliyorum" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 3084

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

yarali-martiya-yardim-eli

Yaralı Martıya yardım eli...

25 Mayıs 2020 Pazartesi 17:54
sozde--65-yas-ve-uzeri-izinli

Sözde 65 yaş ve üzeri izinli..!

24 Mayıs 2020 Pazar 23:23
baskan-ozacardan-bayram-mesaji

Başkan Özacar'dan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 21:37
-sehitlikde--bayram-temizligi

Şehitlikde Bayram Temizliği

23 Mayıs 2020 Cumartesi 20:31
soyuaktan-bayram-mesaji

Soyuak'tan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 19:17

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE