Meclisden Doğalgaz Kararı Çıktı...

Gelibolu Belediyesinin Nisan Ayı Olağan Meclis toplantısının ilk oturumu meclis üyeleri ve Covid-19 sürecini atlatan belediye başkanı Mustafa Özacar'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
05 Nisan 2021 Pazartesi 21:54

Meclis toplantısının ilk oturumunda belediye birimlerinin  yıl içindeki 2020 faaliyetlerinin  raporları okundu ve meclise sunularak oylandı.
Ak Parti meclis üyelerinin red uyu kullandığı faaliyet raporu oy çokluğu ile kabul  edilirken, yeni dönemde görev yapacak Encümen üyeleri, meclis başkan vekili  ile İmar Komisyonu ve Plan Bütçe Komisyonu üyelerininde seçimi yapıldı.
Kamu aoyunun en çok  merak ettiği gündem maddesi ise Doğalgaz ile ilgili madde oldu. Belediye başkanı Mustafa Özacar'ın Ankara'da EPDK ile yaptığı görüşmenin özeti ile istenilen meclis kararı detaylarını anlatmasından sonra alınacak  olan meclis kararı oylamaya sınuldu.

Doğalgazın ilçeye getirilmesi için imza veren ve  kamu oyunun merakla beklediği oylamada Doğalgaz  kararı tüm meclis üyelerinin evet oyu ile alındı ve diğer maddeden sonra bugünkü oturum sona erdi.  İkinci oturum Çarşamba günü saat 15:00’de gerçekleşecek.
Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 1209

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Acaroğlu Et Kasap