Mahalle Halkından Şampiyonlara Kutlama

mahalle-halkindan-sampiyonlara-kutlama

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde, feneraltı sahil kesimindeki vatandaşlar, kendilerinin denize girdikleri yerde antreman yapan ve Türkiye Şampiyonlukları getiren Gelibolusporr Triatlon takımı sporcularına süpriz yaparak kutlama programı düzenlediler
05 Ağustos 2019 Pazartesi 07:36

ÇANAKKALE 'nin Gelibolu ilçesinde,  feneraltı sahil kesimindeki vatandaşlar, kendilerinin denize girdikleri yerde antreman yapan ve Türkiye Şampiyonlukları getiren Gelibolusporr Triatlon takımı sporcularına süpriz yaparak kutlama programı düzenlediler.


İdman yapacak  yüzme havuzları olmadığından, idmanlarını Hamzakoy ve feneraltı sahillerinde vatandaşların denize girdikleri bölgede antrenörleri Halil Tuna önderliğinde yapan ve tüm olanaksızlıklara rağmen girdikleri yarışlarda Türkiye şampiyonlıkları kazanan sporculara sahil halkı bir  program düzenleyerek kutladılar.


Feneraltı sahil kesiminde Serdar Azak önderliğinde biraraya gelen vatandaşlara önce sporcular tek, tek tanıtıldı ve aldıkları dereceler açıklanarak, sporcular tebrik edildi. Ardından şampiyonlara pasta ikram edilerek hediyeler verildi.

Programı düzenleyen feneraltı sakinleri adına konuşan Serdar Azak, "başta işini gücünü bırakarak hiçbir ücret almadan üstelik kendi cebinden para harcayarak, şampiyon sporcular yetiştiren Halil Tuna hocamıza teşekkür ediyoruz. Bu güzel kardeşlerimize gerektiği gibi sahip çıkılmadığı için idmanlarını bizim denize girdiğimiz yerde yapıyorlar. Buna rağmen kucakları ve boyunları Türkiye şampiyonlukları ile dolu. Enson 13 Temmuz İsparta'nın Eğirdir ilçesinde ve 15 Temmuz Kastamonu'da yapılan yarışmalarda Türkiye Şampiyonu olan ve çok iyi dereceler alan bu sporcularımızı ve Halil Tuna hocamızı kutlamak, onlara moral vermek için böyle bir program düzenledik. Kendilerini tebrik ediyoruz" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 722

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

okullarda-yangin--tatbikati

OKULLARDA YANGIN TATBİKATI

16 Ekim 2019 Çarşamba 17:16
ogrencilere-dis-bakimi-etkinligi

Öğrencilere Diş Bakımı Etkinliği

15 Ekim 2019 Salı 23:07
sahil-guvenlikten---huzur-operasyonu

Sahil Güvenlikten huzur operasyonu

14 Ekim 2019 Pazartesi 23:26
derbide-bayirkoyspor-galip

Derbi'de Bayırköyspor Galip...

14 Ekim 2019 Pazartesi 22:27

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
SELCİ ve ferudun