Mahalle Halkından Şampiyonlara Kutlama

mahalle-halkindan-sampiyonlara-kutlama

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde, feneraltı sahil kesimindeki vatandaşlar, kendilerinin denize girdikleri yerde antreman yapan ve Türkiye Şampiyonlukları getiren Gelibolusporr Triatlon takımı sporcularına süpriz yaparak kutlama programı düzenlediler
05 Ağustos 2019 Pazartesi 07:36

ÇANAKKALE 'nin Gelibolu ilçesinde,  feneraltı sahil kesimindeki vatandaşlar, kendilerinin denize girdikleri yerde antreman yapan ve Türkiye Şampiyonlukları getiren Gelibolusporr Triatlon takımı sporcularına süpriz yaparak kutlama programı düzenlediler.


İdman yapacak  yüzme havuzları olmadığından, idmanlarını Hamzakoy ve feneraltı sahillerinde vatandaşların denize girdikleri bölgede antrenörleri Halil Tuna önderliğinde yapan ve tüm olanaksızlıklara rağmen girdikleri yarışlarda Türkiye şampiyonlıkları kazanan sporculara sahil halkı bir  program düzenleyerek kutladılar.


Feneraltı sahil kesiminde Serdar Azak önderliğinde biraraya gelen vatandaşlara önce sporcular tek, tek tanıtıldı ve aldıkları dereceler açıklanarak, sporcular tebrik edildi. Ardından şampiyonlara pasta ikram edilerek hediyeler verildi.

Programı düzenleyen feneraltı sakinleri adına konuşan Serdar Azak, "başta işini gücünü bırakarak hiçbir ücret almadan üstelik kendi cebinden para harcayarak, şampiyon sporcular yetiştiren Halil Tuna hocamıza teşekkür ediyoruz. Bu güzel kardeşlerimize gerektiği gibi sahip çıkılmadığı için idmanlarını bizim denize girdiğimiz yerde yapıyorlar. Buna rağmen kucakları ve boyunları Türkiye şampiyonlukları ile dolu. Enson 13 Temmuz İsparta'nın Eğirdir ilçesinde ve 15 Temmuz Kastamonu'da yapılan yarışmalarda Türkiye Şampiyonu olan ve çok iyi dereceler alan bu sporcularımızı ve Halil Tuna hocamızı kutlamak, onlara moral vermek için böyle bir program düzenledik. Kendilerini tebrik ediyoruz" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 1051

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

cinayetten-aranan-kisi-geliboluda-yakalandi

Cinayetten aranan kişi Geliboluda yakalandı

08 Temmuz 2020 Çarşamba 22:48
kayip-kiz-cocugu-bulundu

Kayıp Kız Çocuğu Bulundu

08 Temmuz 2020 Çarşamba 15:01
soyuaktan-iscilerine--rekor-zam

Soyuak'tan İşçilerine Rekor Zam

07 Temmuz 2020 Salı 23:09
geliboluda-yine-yangin

Gelibolu'da yine yangın

07 Temmuz 2020 Salı 20:18
gelibolu-yaniyor

Gelibolu Yanıyor

07 Temmuz 2020 Salı 02:11
geliboluda-av-kopekleri-asilandi

Gelibolu'da Av köpekleri aşılandı

06 Temmuz 2020 Pazartesi 06:25

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE