Liseli Arkadaşlar 19 Yıl Sonra Buluştu

liseli-arkadaslar-19-yil--sonra-bulustu

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki, Gelibolu Lisesinde okuyan ve sınıf arkadaşı olan 4 arkadaş, 19 yıl sonra buluştu.
08 Haziran 2019 Cumartesi 18:41

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesindeki, Gelibolu lisesinde sınıf arkadaşı olan 4 kafadarın yolları lisenin bitiminden sonra ayrıldı.

Lisesnin bitiminin ardından üniversite hayatına devam edebilmek için  yurdun dör bir yanına dağılan liseli sınıf arkadaşlarından Ayşe Öztürk(36)  Tekirdağ, Müge Bakıcı(36) Bolu, Mihran Anahtarcı(36) ve Hasine Yalçın(36) ise, Gelibolu'da kalarak yaşamlarına devam ettiler.

Aradan geçen 19 yıl içerisinde Ayşe Öztürk ve Müge Bakıcı bu arada evlenip, çoluk çocuk sahibi olduktan sonra yaşam mücadelelerine anne olarak devam ettiler.

Bu 19 yıllık süreç içerisinde Ayşe Öztürk ve Müge Bakıcı'yı, Gelibolu'daki Mihran Anahtarcı ve Hasine Yalçın hiç görmezken, sosyal paylaşım sitesinden birbirlerini bularak, yazışmaya başlarlar. 

Gelibolu'lada  bağlılıkları olan Ayşe Öztürk Tekirdağ'dan, Müge Bakıcı ise, Bolu'dan bayram ziyareti için geldikleri ilçede 19 yıldır birbirlerini görmedikleri arkadaşlarıyla buluştular.

Dört kafadar sınıf arkadaşı 19 yılın acısını çıkarmak için bayram süresince hasret giderirken  Mihran Anahtarcı, "iki sınıf arkadaşımızında gelmesiyle 19 yıl sonra 4 arkadaş olarak biraraya geldik. Biz lise bitene kadar dördümüz ayrılmazdık. Lise bittikten sonra yollarımız ayrıldı. Ayşe Öztürk ve Müge Bakıcı evlenip çoluk çocuk sahibi olduktan  yıllar sonra sosyal paylaşm sitesinde birbirimizle iletişim kurduk ve 19 yıl sonra tekrar bir araya geldik" dedi. 19 Yıl sonra arkadaşlarıyla buluşmak için Bolu'dan gelen 2 çocuk annesi Müge Bakıcı(36) ise, "19 yıl önce aynı sıraları paylaştığım arkadaşlarımla buluşmanın mutluluğunu birlikte yaşadık. Biz çok iyi arkadaşdık. İnşallah çocuklarımızda iyi arkadaş olurlar" dedi.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 1264

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

geliboluda-kaza

Gelibolu'da Kaza...

18 Ağustos 2019 Pazar 10:57
itfaiyeden-polislere-yangin--egitimi

İtfaiyeden, Polislere Yangın Eğitimi

16 Ağustos 2019 Cuma 21:22
geliboluda-aniz-yangini-korkuttu

Gelibolu'da anız yangını korkuttu

16 Ağustos 2019 Cuma 20:44
geliboludan--gecen-gemide-intihar

Gelibolu'dan geçen gemide intihar

16 Ağustos 2019 Cuma 20:28
baskan-ozacardan-bayram-mesaji

Başkan Özacar'dan Bayram Mesajı

11 Ağustos 2019 Pazar 10:26

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
SELCİ ve ferudun