Lider Enerji İş Sendikasına Taşralı bir yönetici

Lider Enerji İş Sendikasının yapılan 1. Olağan Genel Kurul  Toplantısı sonucu oluşturulan yönetim kuruluna Gelibolu'dan Serkan Çardak seçildi
14 Kasım 2020 Cumartesi 21:51

Merkezi Ankara'da olan ve geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 1. Olağan Genel Kurul  sonrasında oluşturulan 9 kişilik  yönetim kuruluna 3. sıradan Serkan Çardak'ın girmesi ilçede memnunluk yarattı. 

Genel başkanlığa Keramettin Erdoğan'n seçildiği Lider Enerji İş Sendikasının yönetim kurulu üyesi olan Serkan Çardak aynı zamanda 2. Genel başkan yardımcısı ve Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğine de getirildi. 

Ankara'da yapılan görevlendirmenin ardından Gelibolu'ya gelen ve gelibolununsesi.com haber sitesi muhabirleriyle görüşen Serkan Çardak yaptığı açıklamada, "böyle Türkiye genelini kapsayan bir sendikanın yönetiminde, 2. başkan yardımcısı ve Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğinde olmam elbette ilçemiz açısından da  sevindiricidir. Çok olumlu tepkiler aldım. Birkaç gün sonra, İstanbula gidip, ilk  teşkilatlanma çalışmalarına başlayacam" dedi. 

Bu arada Lider Enerji İş Sendikası disiplin kurulu üyeliğine Gelibolu'dan Sedef Çardak'da seçilerek diğer bir gurur kaynağı oldu. 

 Haber okunma sayısı: 1703

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ozacardan-ogretmenler-gunu-mesaji

Özacar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 23:19
surucuden-ogretmenler-gunu-mesaji

Sürücü'den Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:58
karacadan-ogretmenler-gunu-mesaji

Karaca'dan Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:43
100-yilda-sessiz-kutlama

100. yılda sessiz kutlama

22 Kasım 2020 Pazar 16:51

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE