Kaymakam Kılınçkaya'dan Bayram Mesajı

kaymakam-kilinckayadan-bayram-mesaji

Yarın başlayacak olan Kurban bayramı nedeniyle ilçe kaymakamı Hakan Kılınçkaya bir bayram mesajı yayımladı.
10 Ağustos 2019 Cumartesi 13:04

Kaymakam Kılınçkaya yayımladığı bayram mesajında şunları söyledi. "Barışı, kardeşliği, sevgiyi, saygıyı, yardımlaşmayı ve hoşgörüyü simgeleyen Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır. Bayram, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle bir kez daha kucaklaması için fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir.

Bayram sevincini, ailemizle, akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın, birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum.

Bizlere özgürce ve huzurla bayramları kutlama imkanı veren başta devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve yüce devletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle ve gazilerimizi minnetle anıyorum.

Gelibolulu hemşerilerimin, ilçemizde bulunan tüm misafirlerimizin ve çalışma arkadaşlarımın Kurban Bayramını içtenlikle kutlar sağlık, mutluluk dileklerimle selam sevgi ve saygılarımı sunarım. Kurban Bayramının huzur ve mutluluklara vesile olmasını temenni ederim.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 298

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE