İtfaiyeden, Polislere Yangın Eğitimi

itfaiyeden-polislere-yangin--egitimi

Gelibolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Gelibolu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polislere, uygulamalı yangın söndürme eğitimi verdi.
16 Ağustos 2019 Cuma 21:22

İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen tatbikatta, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan personele Gelibolu Belediyesi itfaiye eri Mustafa Derdes tarafından  yangından korunma, yangın türlerine göre söndürme ve yapılması gereken kurallar uygulamalı ve teorik bir anlatımla gerçekleştirildi.


Verilen eğitimde, personelin yangın tüpü ile yangına müdahale edişleri, yangından insan kurtarma gibi uygulamalar gerçekleştirildi.

Gelibolu İtfaiye Müdürü Gökhan Alemdar, "bu tür eğitimleri kurumların istekleri üzerine, eğitimli personelimiz ile uygulamalı olarak veriyoruz. İtfaiye personelimiz zaten her an olası bir yangın durumuna karşı hazır. Verdiğimiz eğitimlerde yangın sırasında personelin neler yapması gerektiği uygulamalı olarakta veriliyor" dedi.

Bu arada, İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri de, tatbikat nedeniyle Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar ve İtfaiye Amiri Gökhan Alemdar ile itfaiye personeline teşekkür etti.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.com

Haberin etiketleri:

Gelibolu, belediye, itfaiye, tatbikat, yangın,


Haber okunma sayısı: 471

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE