İtfaiye Haftasını kutladılar

itfaiye-haftasini-kutladilar

İtfaiye Haftası nedeniyle Gelibolu Belediyesi İtfaiye Amirliğini Belediye başkanı Mustafa Özacar, Tüm Bel-Sen Gelibolu Temsilcisi Ersin Karagöz ve Gelibolu Ziraat Bankası Müdüresi Kevser Eser ve Gelibolu Zabıta Müdürü Özgür Kızılcık ve personeli, ziyaret ederek, İtfaiye Haftasını kutladılar.
28 Eylül 2019 Cumartesi 10:57

ÇANAKKALE 'nin Gelibolu ilçesinde, İtfaiye Haftası nedeniyle, Belediye başkanı Mustafa Özacar, Tüm Bel-Sen Gelibolu Temsilcisi Ersin Karagöz, Gelibolu Ziraat Bankası Müdüresi Kevser Eser ve Gelibolu Zabıta Müdürü Özgür Kızılcık ile personeli, İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek, İtfaiye Haftasını kutladılar.


Türkiye'de 25 Eylül ve 1 Ekim tarihleri arasında İtfaiye Haftasının kutlanması nedeniyle Gelibolu belediyesinin itfaiye müdürlüğü ile personelini ilk kutlayan, belediye başkanı Mustafa Özacar oldu. 

Özacar ziyarette bulunduğu itfaiye birimde, "sizler canınızı hiçe sayarak, yaz kış, demeden özveriyle çalışıyorsunuz. Bu çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum. Bu vesileyle  vatandaşlarımızın canını ve malını koruyan çalışma arkadaşlarımızın haftasını kutluyor, afetsiz ve yangınsız günler diliyorum" dedi.

İtfaiye müdürlüğüne, ziyaretler devam etti. Daha sonra ise, Tüm Bel-Sen Gelibolu Temsilcisi Ersin Karagöz mesai arkadaşlarını kutladı ve "zor şartlarda olsa bile çalışan itfaiye personelimizin günlerini kutladık. Görevinin başında olan tüm itfaicilerimizinde günleri kutlu olsun" dedi.

İtfaiye personelinin son ziyaretcileri ise, belediye zabıta müdürü Özgür Kızılcık ve personeli ile, Gelibolu ziraat bankası müdüresi Kevser Eser oldu ve itfaicilerin haftasını kutladılar.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 272

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

okullarda-yangin--tatbikati

OKULLARDA YANGIN TATBİKATI

16 Ekim 2019 Çarşamba 17:16
ogrencilere-dis-bakimi-etkinligi

Öğrencilere Diş Bakımı Etkinliği

15 Ekim 2019 Salı 23:07
sahil-guvenlikten---huzur-operasyonu

Sahil Güvenlikten huzur operasyonu

14 Ekim 2019 Pazartesi 23:26
derbide-bayirkoyspor-galip

Derbi'de Bayırköyspor Galip...

14 Ekim 2019 Pazartesi 22:27

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
SELCİ ve ferudun