İşadamı Altın’dan 500 gıda kolisi…

Balıkesir’de yaşayan Evreşeli hayırsever işadamı, Sadettin Altın yeni tip koronavirüs(Kovid-19) salgını nedeniyle işinden olan ve maddi desteğe ihtiyaç duyan hemşerilerine 500 gıda kolisi yaptırdı
08 Nisan 2020 Çarşamba 10:59

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinin Evreşe beldesinde yaşayan ve yeni tip koronavirüs(Kovid-19) salgını  nedeniyle işinden olan ve maddi desteğe ihtiyaç duyanlara, Balıkesir’de yaşayan Evreşeli işadamı Sadettin Altın tarafından  500 gıda kolisi yaptırıldı.

Kadıköy escort

Yaşamını Balıkesir’de sürdüren ve burada Has Romanlar Federasyon Başkanı olan Evreşeli işadamı Sadettin Altın, Evreşeli hemşerilerini unutmadığını göstererek, Balıkesir’de dağıttığı yardım kolileri gibi Evreşe’de dağıtılmasını sağladı.

Evreşe’deki  Bizim market sahibi Fedai Er’e hazırlattığı 500 koli gıda yardımı Evreşe’de ve Malkara’da dağıtılmak üzere  hazırlandı. İşadamı Sadettin Altın, “bu zor günlerde imkanımız olduğu kadarıyla hemşerilerimizin bir nebzede olsa rahatlamalarını sağlamak. Biliyoruz ki, bazı vatandaşlarımız işlerinden zorunlu çıkmak yada izinli durumdalar. Bizde sorumlu insan olarak bu süreçte bu insanlarımıza, sokağa çıkamayan yaşlılarımıza yardım etmek istedim. Bu yardımlarımızı süreçe göre artırabilirz” dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 22926

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

turk-egitim-senden-aciklama

Türk Eğitim-Sen'den Açıklama

27 Ocak 2021 Çarşamba 21:55
--robin-hood-her-yerde

"Robin Hood" Her Yerde...

26 Ocak 2021 Salı 23:29
catida-kediyi-itfaiyeciler-kurtardi

Çatıda kediyi itfaiyeciler kurtardı

26 Ocak 2021 Salı 20:52
muftuden-koy--ziyaretleri

Müftüden Köy Ziyaretleri

23 Ocak 2021 Cumartesi 14:51

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
Acaroğlu Et Kasap