Gençlik Kollarında Yıldız Güven Tazeledi..

genclik-kollarinda-yildiz-guven-tazeledi

AK Parti Gelibolu İlçe Gençlik Kolları'nın 6. olağan kongresi tek liste olarak gerçekleşti ve kongrede Fırat Doğan Yıldız, yeniden İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi
21 Eylül 2020 Pazartesi 20:54

AK Parti İlçe Gençlik Kolları 6. olağan kongresini Cumartesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirdi. Kongre koranavirüs önlemleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşti.Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede, divan üyelerinin seçilmesinin ardından AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Merkezi Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş'ün kongre için gönderdiği mesajlar okundu. Daha sonra kongreye katılanlara hitap eden AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fırat Doğan Yıldız, kendisini bu kutsal göreve layık görenlere ve bu yolda kendisini destekleyenlere teşekkür ederek; “Göreve geldiğimiz Şubat 2018’den beri seçim programlarımız, futsal gençlik şölenimiz, yeni seçmen programlarımız, mahalle ve köy çalışmalarımız, Ramazan ayında düzenlediğimiz sahurumuzla daha birçok saha ve gençlik programlarımızı icra edip ekibimizle birlikte durmadan çalıştık. 5. dönem başkanlık sürecimizde bizlerle yol yürüyen tüm gençlere, duruşundan taviz vermeyen yönetim kurulu arkadaşlarıma, beraber görev yaptığımız ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurullarına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlçe Genlik Kolları Başkanı Yıldız’ın ardından konuşan AK Parti İlçe Başkanı Serhad Sürücü ise, Yıldız ve yönetim kuruluna görevinde başarılar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından tek liste olarak yapılan seçimde, Başkan Fırat Doğan Yıldız güven tazeledi. AK Parti Gençlik Kolları Kula İlçe Başkanlığı'nın 6.Olağan kongresine, İl Başkan Yardımcıları Ömer Göktürk, Çetin Durgut, Ertuğrul Aydın, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, İlçe Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Serhad Sürücü ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Çetin, Sanayi Sitesi Başkanı Tamer Altunay, Eceabat İlçe Başkanı İlker Güven, Eceabat Gençlik Kolları Başkanı Özhan Aydemir, Lapseki Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Oğuzhan Çırak ile partililer katıldı.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 2580

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE