24 Mayıs 2019 Cuma

Gençlik ve Amatör Spor Haftası Başladı

genclik--ve-amator-spor-haftasi-basladi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılı kutlamaları nedeneiyle Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde Gençlik Haftası öğrenci ve sporcuların kortej yürüyüşü ile başladı.
13 Mayıs 2019 Pazartesi 17:05

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından tertiplenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Gençlik Haftası öğrenci ve sporcu kortej yürüyüşünün çoşkusuyla başladı. 
İlçenin şehir girişinde bulunan Gazi Süleyman Paşa heykeli önünde ilçe okullarının ve spor kulüplerinin katılımı ile başlayan yürüyüş, Gölcük caddesi üzerinden Cumhuriyet Meydanındaki
Atatürk heykeline kadar sürdü.


Burada Atatürk anıtına  Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emre Özdemir’in çelenk sunmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile  devam etti. Cumhuriyet Meydanındaki çelenk sunma töreninin ardından öğrenciler yine yürüyüş yaparak Gazi Süleyman Paşa Heykeli önünde yürüyüşü sona erdirdi.
Gençlik Haftası Kortej Yürüyüşüne Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emre Özdemir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Can, CHP'li  ve Ak Partili meclis üyeleri, okul müdürleri, okçuluk spor kulübü, karate spor kulübü ile öğrenciler katıldı.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 127

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
CESA