Geliboluspor Triatlon Takımı 4 Altınla Döndü

geliboluspor-triatlon-takimi-4-altinla-dondu

Bursa’da düzenlenen Modern Pentatlon Turnuvası’nda 132 sporcu arasında kıyasıya mücadele eden Geliboluspor Triatlon Takımı ilçeye 4 altın, 1 gümş ve 2 bronz madalya ile döndü
11 Ekim 2020 Pazar 21:33

Bursa’da düzenlenen Modern Pentatlon Turnuvası’nda 132 sporcu arasında kıyasıya mücadele eden Geliboluspor Triatlon Takımı ilçeye 4 altın, 1 gümş ve 2 bronz madalya ile döndü.

Gemlik Belediyesi, Gemlik Belediye Spor Kulubü, Gemlik İlçe Spor Müdürlüğü ve Modern Pentatlon Federasyonu Bursa İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Modern Pentatlon turnuvası Gemlik'te yapıldı. 


Aralarında Çanakkale'ninde bulunduğu farklı 5 ilden  132 sporcunun yer aldığı yarışlarda Geliboluspor takımından Masterler 50 yaş üstünde  Kerem Ay 1.'lik, Masterler 40 yaş üstünde Münevver Çalışkan 1.'lik, U17 Genç Erkeklerde Yavuz Selim Tane 1.'lik ve U17 Genç Kadınlarda Halima Savran 1.'lik aldı. 

Yine aynı yarışmalarda, U17 Genç Kadınlarda Merve Öbekçi 2., Narin Yaren Çelik 3. olurken, U10 Genç Kızlarda Rana Çalışkan 3., U13 Genç Kızlarda Şimal Türker 4., U 15 Genç Kızlar'da Azra Çalışkan 5. oldu.

Geliboluspor Triatlon antrenörü Halil Tuna verdiği bilgide, "iyi çalışmalarımızın neticeleri başarılı sonuçlar oluyor. Triatlon sezonuna iyi bir başlangıç yaptık. Sporcularımızın bu başarıları ilçemize yapılacak olan yüzme havuzumuz bittiğinde daha da artarak devam edecektir" dedi.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.com

Haberin etiketleri:

Gelibolu, triatlon, Halil Tuna, Gemlik


Haber okunma sayısı: 2095

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE