Gelibolu'daki Sağlıkcılara Moral Desteği

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde Covid-19 ile mücadele kapsamında filyasyonda özveriyle görev yapan sağlık personeline Tarım İl Müdürlüğü’nden moral motivasyon desteği verildi
21 Kasım 2020 Cumartesi 11:23

ÇANAKKALE 'nin Gelibolu ilçesinde Covid-19 ile mücadele kapsamında filyasyonda özveriyle görev yapan sağlık personeline Tarım İl Müdürlüğü’nden  moral motivasyon desteği verildi.

Yeni tip koronavirüs(Kovid-19) salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarına destek olmak, moral-motivasyonlarının yüksek tutulmasına bir nebze de olsa katkıda bulunmak amacıyla, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan Çanakkale ürünlerinden oluşan hediye sepeti takdim edildi.

Gelibolu Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen motivasyon ve teşekkür gününe  Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, Çanakkale İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşcı, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Gelibolu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Atakan Burak Ceyhan, Gelibolu İlçe Tarım Müdürü Özgür Zeybek, İlçe Müftüsü Mustafa Turgut, İlçe Mal Müdürü Arif Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Karaca, SYDV Müdürü Türker Erdihan ve Covid-19 kapsamında görev yapan sağlık çalışanları katıldı.

Motivasyon gününde bir konuşma yapan Çanakkale İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı; “Covid-19 pandemisinde canla başla çalışan filyasyonda görevli sağlık çalışanlarımıza gönülden teşekkür ediyorum ve sağlık çalışanlarımızı  düşünerek onların motivasyonuna katkıda bulunmak amacı ile ilimizin birbirinden lezzetli ürünlerinden oluşan hediye sepetleri için Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüze ve Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışanlarına hassasiyetlerinden dolayıda teşekkür ederim” dedi.

Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ ise,  “Covid-19 kapsamında 7 gün 24 saat özveri ile, riskleri azaltmak, olumsuz durumları yok etmek için canla başla çalışmalarınızdan dolayı sizlere yürekten teşekkür ederim. Sizlere destek olmak, moral ve motivasyonlarınızın daima yüksek olmasına bir nebze de olsa katkıda bulunmak amacıyla, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak, Çanakkale ürünlerinden oluşan bir hediye sepeti hazırladık, sizlere bunları takdim etmek istiyoruz” dedi. İl Müdürü Karadağ ilçemizdeki filyasyon ekibine hediye sepetini dağıttıklarını ve diğer ilçelerde de görev yapan sağlık personeline, hediye sepetlerini taktim edeceklerini belirtti.
Kaymakam Hakan Kılınçkaya da törende bir konuşma yaptı. Kaymakam Kılınçkaya konuşmasında;  “Yaklaşık 1 yıldır canla başla mücadele eden filyasyon ekibimizin her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.Bu hastalığın aşısı yok ama en azından elimizde bir liste var, bu listeyi uyguladığımız müddetçe kendimizi ve sevdiklerimizi koruyacağız ve bu illetten kurtulacağız. Gece ve gündüz çalışan değerli arkadaşlarımızı düşünerek bir nebze onlara morel ve motivasyon anlamında değerli sağlık ürünleri ve takviye ürünleri takdim ederek, arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 963

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ozacardan-ogretmenler-gunu-mesaji

Özacar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 23:19
surucuden-ogretmenler-gunu-mesaji

Sürücü'den Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:58
karacadan-ogretmenler-gunu-mesaji

Karaca'dan Öğretmenler Günü Mesajı

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:43
100-yilda-sessiz-kutlama

100. yılda sessiz kutlama

22 Kasım 2020 Pazar 16:51

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE