Gelibolu'da Kurtuluş Konseri Coşkusu

geliboluda-kurtulus-konseri-coskusu

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. kurtuluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler 2. Kolordu Komutanlığı Bölge Bandosunun konseriyle son buldu
26 Kasım 2019 Salı 23:53

ÇANAKKALE 'nin Gelibolu ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. kurtuluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler 2. Kolordu Komutanlığı Bölge Bandosunun konseriyle son buldu.


Gündüz kutlama töreniyle başlayan , ziyaret ve öğlen şehitler için okutulan mevlüt  ve panel ile devam eden kurtuluş etkinlikleri gecede 2. Kolordu Bölge bandosunun muhteşem  konseri izleyicilere marşların yanı sıra popüler şarkılardan örneklerle keyifli dakikalar yaşattı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çok amaçlı salonunda 2. Kolordu Komutanlığı Bölge Bandosunun verdiği konsere öğretmenlerde solist olarak eşlik etti.

Büyük bir ilgi ile izlenen bando, izleyicilere marşların yanı sıra popüler şarkılardan örneklerle keyifli dakikalar yaşattı.


Konser sonunda  belediye başkanı Mustafa Özacar, 2. Kolordu Komutanlığı Bölge Bandosu, Bando Yarbay Mahmut Köyüstü teşekkür etti ve çiçek vererek, "bandomuza sundukları muhteşem program için teşekkür ediyorum. Gündüz başlayan kutlama etkinliklerimiz bando konseimizle sona erdi. Herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.com



Haber okunma sayısı: 239

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE