Gelibolu Motofest Sona Erdi

gelibolu-motofest-sona-erdi

Gelibolu Motosiklet Derneğince bu yıl ilki düzenlenen "Gelibolu Motofest" yapılan etkinliklerle sona erdi
16 Eylül 2019 Pazartesi 00:43

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesindeki, Gelibolu Motosiklet Derneğince bu yıl ilki düzenlenen " Motofest" etkinlikleri sona erdi.

İlçenin Hamzakoy sahilinde düzenlenen etkinlik Gelibolu Motosiklet Dernek Başkanı Özay Kinasakal'ın açılış konuşması ile başladı. 

Dernek başkanı Kinasakal, "derneğimizin ilk kez düzenlediği bu etkinlikte siz motorcu dostlarımızı yanımızda görmek bizleri mutlu etti. Bize bu etkinlikte destek olan herkese teşekkür ediyorum" dedi. 

Gelibolu Motofest'e katılan motorcular kendilerine temin edilen ücretsiz  kamp alanına yerleştikten sonra, kendileri için düzenlenen etkinliklere katıldılar. 

Düzenlenen etkinliklerde, Ümit Olgun ve Paryalar, Gül Gonca Naz, Moryjane, Pick-up gibi sanatcılar sahne alırken, tatil ve süpriz hediyeli çekilişler jkatılımcıları sevindirdi.

Bu arada "Gelibolu Motofest'e" katılan Atam Motosiklet Kulübü İpsala Temsilcisi Yılmaz Bayraktar, "Gelibolu Motosiklet Festivalindeyiz. Özay Başkanıma ve Gelibolu'ya İpsala Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal ve pek kıymetli İpsalaların selamlarını getirdim. Bölgemizin beyaz altını sofralarımızın vazgeçilmez Lezzeti Pirinc'imizi takdim ettim. Gelibolu'da  harika iki gün geçirdik" dedi.

Gelibolu Motosiklet Derneğinin ev sahipliğinde düzenlenen festivale Antalya, Ankara, İstanbul, Erzincan, Tekirdağ, Bursa, Çanakkale, Edirne, İzmit, Keşan, İpsala, Lüleburgaz,  Kırklareli, Biga, Şarköy,  Gönen, Ayvalık, Edremit, Balıkesir, Sakarya ve Manisa Turgutlu olmak üzere toplamda 378 motorcu katıldı. 

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 608

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Çok Daha Fazla Motorcu Vardı

    Misafir 17 Eylül 2019 16:40 Saydığınız motorcudan çok daha fazlası vardı. İzmir'den arkadaşım geldi, İzmir yazılmamış.

DİĞER HABERLER

okullarda-yangin--tatbikati

OKULLARDA YANGIN TATBİKATI

16 Ekim 2019 Çarşamba 17:16
ogrencilere-dis-bakimi-etkinligi

Öğrencilere Diş Bakımı Etkinliği

15 Ekim 2019 Salı 23:07
sahil-guvenlikten---huzur-operasyonu

Sahil Güvenlikten huzur operasyonu

14 Ekim 2019 Pazartesi 23:26
derbide-bayirkoyspor-galip

Derbi'de Bayırköyspor Galip...

14 Ekim 2019 Pazartesi 22:27

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
SELCİ ve ferudun