Gelibolu Motofest Sona Erdi

gelibolu-motofest-sona-erdi

Gelibolu Motosiklet Derneğince bu yıl ilki düzenlenen "Gelibolu Motofest" yapılan etkinliklerle sona erdi
16 Eylül 2019 Pazartesi 00:43

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesindeki, Gelibolu Motosiklet Derneğince bu yıl ilki düzenlenen " Motofest" etkinlikleri sona erdi.

İlçenin Hamzakoy sahilinde düzenlenen etkinlik Gelibolu Motosiklet Dernek Başkanı Özay Kinasakal'ın açılış konuşması ile başladı. 

Dernek başkanı Kinasakal, "derneğimizin ilk kez düzenlediği bu etkinlikte siz motorcu dostlarımızı yanımızda görmek bizleri mutlu etti. Bize bu etkinlikte destek olan herkese teşekkür ediyorum" dedi. 

Gelibolu Motofest'e katılan motorcular kendilerine temin edilen ücretsiz  kamp alanına yerleştikten sonra, kendileri için düzenlenen etkinliklere katıldılar. 

Düzenlenen etkinliklerde, Ümit Olgun ve Paryalar, Gül Gonca Naz, Moryjane, Pick-up gibi sanatcılar sahne alırken, tatil ve süpriz hediyeli çekilişler jkatılımcıları sevindirdi.

Bu arada "Gelibolu Motofest'e" katılan Atam Motosiklet Kulübü İpsala Temsilcisi Yılmaz Bayraktar, "Gelibolu Motosiklet Festivalindeyiz. Özay Başkanıma ve Gelibolu'ya İpsala Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal ve pek kıymetli İpsalaların selamlarını getirdim. Bölgemizin beyaz altını sofralarımızın vazgeçilmez Lezzeti Pirinc'imizi takdim ettim. Gelibolu'da  harika iki gün geçirdik" dedi.

Gelibolu Motosiklet Derneğinin ev sahipliğinde düzenlenen festivale Antalya, Ankara, İstanbul, Erzincan, Tekirdağ, Bursa, Çanakkale, Edirne, İzmit, Keşan, İpsala, Lüleburgaz,  Kırklareli, Biga, Şarköy,  Gönen, Ayvalık, Edremit, Balıkesir, Sakarya ve Manisa Turgutlu olmak üzere toplamda 378 motorcu katıldı. 

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 941

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Çok Daha Fazla Motorcu Vardı

    Misafir 17 Eylül 2019 16:40 Saydığınız motorcudan çok daha fazlası vardı. İzmir'den arkadaşım geldi, İzmir yazılmamış.

DİĞER HABERLER

yarali-martiya-yardim-eli

Yaralı Martıya yardım eli...

25 Mayıs 2020 Pazartesi 17:54
sozde--65-yas-ve-uzeri-izinli

Sözde 65 yaş ve üzeri izinli..!

24 Mayıs 2020 Pazar 23:23
baskan-ozacardan-bayram-mesaji

Başkan Özacar'dan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 21:37
-sehitlikde--bayram-temizligi

Şehitlikde Bayram Temizliği

23 Mayıs 2020 Cumartesi 20:31
soyuaktan-bayram-mesaji

Soyuak'tan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 19:17

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE