Gelibolu İtfaiyesine Ziyaretler Sürüyor

gelibolu-itfaiyesine-ziyaretler-suruyor

Türkiye'de İtfaiyenin kuruluşunun 306'cı yılı nedeni ile Gelibolu İtfaiye müdürülüğüne kutlama ziyaretleri devam ediyor
30 Eylül 2020 Çarşamba 21:40

İtfaiyenin kuruluş yıldönümü nedeniyle ilçe itfaiyesini bugün ÇanakkaleTüm Bel-Sen Temsilciliği, Alaeddin mahallesi muhtar ve azaları ile Gelibolu Beşiktaşlılar Derneği ziyarette bulundular.
İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 306. yılı nedeniyle, canları bahasına can ve mal kurtaran ilçe itfaiye personeli  kuruluşları nedeniyle kendilerini kutlamaya gelenleri ağırladılar.

İtfaiyecilerin bugünkü ilk misafirleri Tüm Bel-Sen Çanakkale Şube başkanı Bülent Barın ve yönetim kurulu üyeleri Eray Vural ile Macit Karamercan oldu. Bu ziyaretten sonra Alaeddin mahallesi Muhtarı Gülnur Karagöz Turan ile azaları ziyaret etti.

İtfaiye müdürlüğünün son ziyaretcileri ise, Gelibolu Beşiktaşlılar Derneği oldu. Bugünkü ziyaretcileri İtfaiye müdürü Sehat Fırat, İtfaiye Amiri Gökhan Alemdar ve itfaiye personeli karşıladı.
Günlerini kutlayan ve ziyaret ederek, itfaiyecilerin ne kadar zor ve şefakatli bir iş yaptıklarını belirten ziyaretcilere teşekkür eden itfaiye müdürü Serhat Fırat, "bizi ziyaret eden sendika temsilcimize, mahalle muhtarımıza ve Beşiktaşlılar Derneğimize teşekkür ediyoruz. Bu ziyaretler bizim işimize olan azmimizi bir kat daha artırmıştır" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 2707

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE