19 Haziran 2019 Çarşamba

Gelibolu Eğitim-İş’ten Oyuncak Desteği

gelibolu-egitim-isten-oyuncak-destegi

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Eğitim - İş Şubesi tarafından ilçeye bağlı köy okullarındaki öğrencilere oyuncak desteğinde bulundu
23 Mayıs 2019 Perşembe 09:25

Gelibolu Eğitim-İş’ten Oyuncak Desteği

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Eğitim - İş Şubesi tarafından ilçeye bağlı köy okullarındaki öğrencilere oyuncak desteğinde bulundu

DOĞAN ZELOVA -FOTOĞRAFLI

ÇANAKKALE - (AA) 23 - 05 -2019 - Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Eğitim - İş Şubesi tarafından ilçeye bağlı köy okullarındaki öğrencilere oyuncak  yardımı yaptı.

Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şube Temsilciliği, ilçeye bağlı Evreşe beldesindeki  Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu’nun ana sınıflarına oyuncak desteğinde bulundu.Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şube Temsilcisi Dr. Burcu Topçu ve Gelibolu Eğitim-İş üyeleri başlattıkları bir kampanya ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bazı okulların anasınıflarına oyuncak desteği yaptı. 

Gelibolu Eğitim-İş Temsilcisi Dr. Topçu ve üyeleri anaokullarındaki çocukları sevindirmek için başlattıkları kampanya ile birçok oyuncak toplayarak, Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu’ndaki anasınıflarındaki öğrencilere ulaştırdılar. Okullardaki öğrenciler oyuncakları görünce büyük mutluluk yaşadı. Öğrencilerin mutluluğu, hediyeleri getiren Eğitim-İş Üyelerine de yansıdı.

Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu anasınıfı öğretmenlerinden  Ülkü Eldeş Gelibolu Eğitim-İş Sendikasına teşekkür etti ve “öğrencilerimiz oyuncaklara çok sevindiler, çok mutlu oldular. Biz de aynı şekilde mutlu olduk. Hepinize çok teşekkür ederiz” dedi.

Eğitim-İş Gelibolu Temsilcisi Dr. Burcu Topçu da yaptığı açıklamada; “Eğitim-İş Sendikası Gelibolu ailesi olarak Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu'nun anasınıflarına oyuncak desteğinde bulunduk. Bizi güler yüzle karşılayan idareci ve öğretmenlerimize, oyuncak desteğinde bulunan bütün arkadaslarımıza tesekkür ederiz” dedi.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 254

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

gorme-engellilere-el-emegi-oyuncak

Görme Engellilere El Emeği Oyuncak..

18 Haziran 2019 Salı 10:16
geliboluda-motorsiklet-denetimi

Gelibolu'da Motorsiklet Denetimi

17 Haziran 2019 Pazartesi 17:24
-sodamin-yil-sonu-sergisi-acildi

SODAM’ın Yıl Sonu Sergisi Açıldı

15 Haziran 2019 Cumartesi 12:15

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
CESA