Gelibolu Eğitim-İş’ten Oyuncak Desteği

gelibolu-egitim-isten-oyuncak-destegi

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Eğitim - İş Şubesi tarafından ilçeye bağlı köy okullarındaki öğrencilere oyuncak desteğinde bulundu
23 Mayıs 2019 Perşembe 09:25

Gelibolu Eğitim-İş’ten Oyuncak Desteği

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Eğitim - İş Şubesi tarafından ilçeye bağlı köy okullarındaki öğrencilere oyuncak desteğinde bulundu

DOĞAN ZELOVA -FOTOĞRAFLI

ÇANAKKALE - (AA) 23 - 05 -2019 - Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Eğitim - İş Şubesi tarafından ilçeye bağlı köy okullarındaki öğrencilere oyuncak  yardımı yaptı.

Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şube Temsilciliği, ilçeye bağlı Evreşe beldesindeki  Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu’nun ana sınıflarına oyuncak desteğinde bulundu.Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şube Temsilcisi Dr. Burcu Topçu ve Gelibolu Eğitim-İş üyeleri başlattıkları bir kampanya ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bazı okulların anasınıflarına oyuncak desteği yaptı. 

Gelibolu Eğitim-İş Temsilcisi Dr. Topçu ve üyeleri anaokullarındaki çocukları sevindirmek için başlattıkları kampanya ile birçok oyuncak toplayarak, Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu’ndaki anasınıflarındaki öğrencilere ulaştırdılar. Okullardaki öğrenciler oyuncakları görünce büyük mutluluk yaşadı. Öğrencilerin mutluluğu, hediyeleri getiren Eğitim-İş Üyelerine de yansıdı.

Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu anasınıfı öğretmenlerinden  Ülkü Eldeş Gelibolu Eğitim-İş Sendikasına teşekkür etti ve “öğrencilerimiz oyuncaklara çok sevindiler, çok mutlu oldular. Biz de aynı şekilde mutlu olduk. Hepinize çok teşekkür ederiz” dedi.

Eğitim-İş Gelibolu Temsilcisi Dr. Burcu Topçu da yaptığı açıklamada; “Eğitim-İş Sendikası Gelibolu ailesi olarak Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu'nun anasınıflarına oyuncak desteğinde bulunduk. Bizi güler yüzle karşılayan idareci ve öğretmenlerimize, oyuncak desteğinde bulunan bütün arkadaslarımıza tesekkür ederiz” dedi.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 344

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

gelibolu-motofest-sona-erdi

Gelibolu Motofest Sona Erdi

16 Eylül 2019 Pazartesi 00:43
57-alay-mustafa-kemal-parki

57. Alay Mustafa Kemal Parkı...

12 Eylül 2019 Perşembe 22:41
emekli-ogretmenler-gunde-bulusuyor

EMEKLİ ÖĞRETMENLER GÜNDE BULUŞUYOR

12 Eylül 2019 Perşembe 22:18
ureticiler-tayfur-barajindan-sulama-istiyor

Üreticiler Tayfur Barajından Sulama İstiyor

12 Eylül 2019 Perşembe 19:12
gelibolu-korusundan-yaza-veda-konseri

Gelibolu Korusundan Yaza Veda Konseri

12 Eylül 2019 Perşembe 01:40
altunaydan-tesekkur

Altunay’dan Teşekkür

11 Eylül 2019 Çarşamba 19:56

ÇOK OKUNANLAR

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
SELCİ ve ferudun