18 Haziran 2019 Salı

Gelibolu Protokolü’nün Bayram Ziyaretleri

gelibolu--protokolunun-bayram-ziyaretleri

Ramazan Bayramı nedeniyle Gelibolu protokolü, Kaymakam Hakan Kılınçkaya başkanlığında bir dizi bayram ziyaretinde bulundu.
06 Haziran 2019 Perşembe 11:22

Ramazan bayramı nedeniyle ilçedeki ziyaretler kapsamında Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, İtfaiye müdürlüğü, Devlet Hastanesi ve şehit aileleri ziyaret edildi.


Ramazan Bayramı’nın ilk ziyareti ilçe emniyet müdürlüğü oldu. Ziyarette Gelibolu  Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 2. Kolordu Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı ve siyasi parti temsilcileri görev başındaki polislerin bayramını kutladılar. 

Bayram ziyaretinin ikinci durağı ilçe jandarma komutanlığı oldu ve burada görev başındaki jandarmalarında bayramı kutlanarak, hayırlı vazifeler dileğinde bulunuldu. 

Ardından, itfaiye müdürlüğü ziyaret edildi ve burada itfaiye personelinin bayramını kutlayan Gelibolu kaymakamı Hakan Kılınçkaya, belediye başkanı Mustafa Özacar ve protokol üyeleri insanların can ve mal kaybını önlemek için canları pahasına mücadele eden itfaiyecileri kutladılar.

Buradan Gelibolu şehit Koray  Onay Devlet Hastanesi gidilerek, burada tedavi gören ve yatan hastalar ile, çalışan personelin bayramları kutlandı ve geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. Bayram ziyaretlerinin son durağı ise ilçedeki şehitlerin aileleri ziyaret edildi ve bayramları kutlanarak, devletin gücünün yanında olduklarını belirtildi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 416

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

gorme-engellilere-el-emegi-oyuncak

Görme Engellilere El Emeği Oyuncak..

18 Haziran 2019 Salı 10:16
geliboluda-motorsiklet-denetimi

Gelibolu'da Motorsiklet Denetimi

17 Haziran 2019 Pazartesi 17:24
-sodamin-yil-sonu-sergisi-acildi

SODAM’ın Yıl Sonu Sergisi Açıldı

15 Haziran 2019 Cumartesi 12:15

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
CESA