Gazeteciler, Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti

gazeteciler-emniyet-mudurunu-ziyaret-etti

İlçe Emniyet Müdürü Fadıl Güçlü,"Herkes kurallara uyduğu sürece bir sorun yaşanmaz. Gelibolu’nun her yerinde aileler rahat gezecek. Sahada küfür olmayacak” dedi.
10 Aralık 2019 Salı 18:06

Çanakkale İl Emniyet Müdür yardımcılığı görevinden, Gelibolu ilçe emniyet müdürlüğü görevine atanan Fadıl Güçlü’yü ilçede görev yapan gazeteciler ziyaret etti.

Yeni ilçe emniyet müdürü Fadıl Güçlü ile makamında yaklaşık 45 dakikalık bir tanışma ziyaretinde sohbet eden ilçenin yerel ve ulusal ajans temsilcileri, müdür Güçlü’ye hoş geldin deyip, iyi dileklerini sundular.

Görüşme sırasında gazetecilere bilgi veren ilçe emniyet müdürü Fadıl Güçlü, “huzursuzluğun az olduğu  güzel yerlerden biri burası. Huzurun korunması ve vatandaşlarımızın güveni için bizde çalışmalarımızı yapacağız. Herkes kurallara uyduğu sürece bir sorun yaşanmaz. Gelibolu’nun her yerinde aileler rahat gezecek.  Gelibolu’da spor faaliyetleri de çok.  Stadımızda herkes maçını seyredecek. Atatürk’ün sporcular için söylediği o sözün anlamı anlayarak maçların seyredilmesini istiyoruz. Sahada küfür olmamalı” dedi. 

Yapılan ziyarette Ayyıldız Gazetesi sahibi Mustafa Yüzüak, muhabir Elçin Yüzüak, yazı işleri müdürü Cevriye Atay Şahin  ve AA ve DHA temsilcisi Doğan Zelova yer aldı.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 892

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

geliboluda-aniz-yangini

Gelibolu'da Anız Yangını

10 Ağustos 2020 Pazartesi 18:42
mevlevihanede-sema--toreni

MEVLEVİHANEDE SEMA TÖRENİ

10 Ağustos 2020 Pazartesi 00:41
gelibolu-yine-yandi

Gelibolu Yine Yandı

09 Ağustos 2020 Pazar 21:11
cevreyi-kirletenlere-tepki

Çevreyi Kirletenlere Tepki

07 Ağustos 2020 Cuma 00:51
164-yillik-deniz-fenerini-belediye-kiralandi

164 Yıllık Deniz Fenerini Belediye Kiralandı

06 Ağustos 2020 Perşembe 23:15