Esnaflar Sorunlarını Tartıştı

esnaflar-sorunlarini-tartisti

Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan başkanlığında Gelibolu'da biraraya gelen gelen Gelibolu ve Eceabat esnaf odaları başkanları, ile esnaflar sorunlarını ve isteklerini tartıştılar.
28 Kasım 2019 Perşembe 19:39

Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda oda başkanları ve esnaflarla bir araya geldi. Toplantıda, esnafların sıkıntıları ve yapılan çalışmalar masaya yatırıldı.

Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Nalbant, Hamzakoy Bluepark Butik Otel’de düzenlenen ve Gelibolu ve Eceabat esnafı için önem taşıyan bir kahvaltılı toplantıya ev sahipliği yaptı.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan ve ilçemiz Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın da katıldığı toplantıda, Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Nalbant, Gelibolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömür İşsever, Eceabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fatih Tok ile odaların yönetim kurulu üyeleri yerlerini aldı.


Gelibolu ile Eceabat esnafının istekleri, sorunları ve sıkıntılarının neler olduğunun aktarıldığı toplantıda söz alan Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Özcan, "Esnafımız için neler yapabiliriz diye konuşmaya geldik. Sıkıntıları, sorunları paylaşmak için geldik. İlçelerimizde tek tek bu toplantıları yapıyoruz. Hepsi bittikten sonra sorun ve sıkıntıları bir rapor haline getirerek ilgili makamlara sunacağız. Vatandaşlarımızında yerel esnafa sahip çıkmasını istiyoruz" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 769

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

cinayetten-aranan-kisi-geliboluda-yakalandi

Cinayetten aranan kişi Geliboluda yakalandı

08 Temmuz 2020 Çarşamba 22:48
kayip-kiz-cocugu-bulundu

Kayıp Kız Çocuğu Bulundu

08 Temmuz 2020 Çarşamba 15:01
soyuaktan-iscilerine--rekor-zam

Soyuak'tan İşçilerine Rekor Zam

07 Temmuz 2020 Salı 23:09
geliboluda-yine-yangin

Gelibolu'da yine yangın

07 Temmuz 2020 Salı 20:18
gelibolu-yaniyor

Gelibolu Yanıyor

07 Temmuz 2020 Salı 02:11
geliboluda-av-kopekleri-asilandi

Gelibolu'da Av köpekleri aşılandı

06 Temmuz 2020 Pazartesi 06:25

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE