21 Temmuz 2019 Pazar

Esnafa Gestaş'dan %15 Geçiş İndirimi

esnafa-gestasdan-15-gecis-indirimi-

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği yönetim kurulu üyeside olan Gelibolu ilçesinin Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Ahmet Nalbant'ında yer aldığı toplantıda Gestaş'la yapılan anlaşma neticesinde, odaya kayıtlı esnafın, araçları ile arabalı vapurla geçişlerinde %15 indirim uygulayacak
05 Temmuz 2019 Cuma 00:52

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve aynı zamanda Çanakkale Esnaf ve  Sanatkarlar Odası Birliği yönetim kurulu üyeside olan  Ahmet Nalbant'ında bulunduğu toplantıda Gestaş'dan Çanakkale merkez ve ilçelerindeki yaklaşık 22 bine yakın esnafa arabalı vapurdan araçları ile geçişlerinde % 15'lik bir indirim yapılacak.

Edinilen bilgiye göre, ilde  Çanakkale Esnaf ve  Sanatkarlar Odası Birliği yönetim kurulu başkanı Ünal Özcan başkanlığında, Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu'nun katılımlarıyla yapılan toplantıda esnaf odalarına kayıtlı ve istenilen belgeleri verecek olan esnafın araçlarıyla arabalı vapurdan geçişlerinde  % 15 indirim uygulanması kararlaştırıldı. 

Yapılan bu anlaşma ile Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile şöförler odasına  kayıtlı toplamda Bin 657 esnafa  bir ayrıcalık yaratmak ve azda olsa ekonomilerine bir katkı sağlamak amaçlı olarak yapılan  girişimle Gestaş yetkilileri ile başlayan indirim görüşmeleri olumlu sonuçlandı. 

Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı  Ahmet Nalbant, "güzel bir anlaşma oldu. İl genelinde adalar dahil, Gestaş'a ait arabalı vapur ve motorların çalıştığı her yerde bu % 15'lik indirim odalara kayıtlı esnafa geçerli olacak. Bu indirimden yararlanmak isteyen üyeler, vergi levhasi, kaşe ve araç ruhsati fotokopisi ile odamiza gelerek bu haktan yararlanacak" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 533

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

kaptanin-ailesine-ozacardan-ziyaret

Kaptanın Ailesine Özacar'dan Ziyaret

21 Temmuz 2019 Pazar 00:30
canakkalede-feribotta-korkutan-yangin

Çanakkale'de feribotta korkutan yangın

18 Temmuz 2019 Perşembe 21:39
-kaptan-arsoyun-ailesi-iyi-haber-bekliyor

Kaptan Arsoy'un ailesi iyi haber bekliyor

18 Temmuz 2019 Perşembe 20:56
triatlon-takimi-2-kez-turkiye-sampiyonu

Triatlon takımı 2 Kez Türkiye şampiyonu

18 Temmuz 2019 Perşembe 03:04
ziraat-bankasina-yeni-mudur

Ziraat Bankasına Yeni Müdür

18 Temmuz 2019 Perşembe 02:48

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
SELCİ ve ferudun