Dünya Şampiyonasına Gitmek İçin Destek Bekliyor

dunya-sampiyonasina-gitmek--icin-destek--bekliyor

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde yaşayan ve ferdi olarak Kick Boks yapan Berke Can Kart, 16 Kasım'da Romanyada yapılacak olan Dünya Kick Boks şampiyonasına katılabilmek için maddi destek bekliyor
05 Kasım 2019 Salı 06:26

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesinde yaşayan ve ferdi olarak Kick Boks yapan Berke Can Kart, 16 Kasım'da Romanya'da yapılacak olan Dünya Kick Boks  şampiyonasına katılabilmek için destek bekliyor.

Gelibolu'daki Piri Reis Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Berke Can Kart (22) 4 yıl önce hobi olarak başladığı Kick Boks'da, 26 Ekim'de Antalya'da yapılan Karma Stiller Türkiye Şampiyonasında 2. oldu.


Türkiye Kick Boks Federasyonunda ferdi  lisanslı olan ve  Karma Stiller şampiyonalarına katılma hakkına sahip, Berke Can Kart, şimdide 16 Kasım'da Romanya'da yapılacak olan Dünya Karma Stiller Şampiyonasına ferdi olarak katılmak istiyor.

İdmanlarını Gelibolu'daki bir fitness spor salonunda, Ali Arıdak ve Eren Çevik hocaların gözetiminde yapan Berke Can Kart, "Romanya'daki Uluslar arası şampiyonaya katılmaya hak kazandım ve bu dünya  şampiyonaya giderek, Türkiyemi ve Gelibolumu temsil etmek istiyorum. Hafta arasında Konya'da yapılacak olan kampa katılacam ve kamp sonrası Romanya'ya gidilecek. Bu konuda bana yardım edebilecek sponsor  arıyorum. Bu desteği bulursam, ilçeme dereceyle döneceğimden eminim. Kick boks sporununda Gelibolu'da desteklenmesini ve imkanlar tanınmasını bekliyoruz. Bu sporda başarılı olacak çok genç var. " dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 535

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

geliboluya-kapali-yuzme-havuzu-mujdesi

Gelibolu'ya Kapalı Yüzme Havuzu Müjdesi

20 Kasım 2019 Çarşamba 19:22
422-bin-lira-ikramiyesi-geliboluda

422 Bin Lira İkramiyesi Gelibolu'da

20 Kasım 2019 Çarşamba 18:58
masallah--hastanemize

Maşallah Hastanemize...

18 Kasım 2019 Pazartesi 20:07
sehit-ogretmenler-icin--yuruduler

Şehit Öğretmenler İçin Yürüdüler

17 Kasım 2019 Pazar 23:05
amator-fotograf-sergisi

Amatör Fotoğraf Sergisi

16 Kasım 2019 Cumartesi 21:46
cakil-okulun-maskotu-oldu

Çakıl Okulun Maskotu Oldu.

15 Kasım 2019 Cuma 19:43

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE