Cinayetten aranan kişi Geliboluda yakalandı

cinayetten-aranan-kisi-geliboluda-yakalandi

Çanakkale genelinde eş zamanlı olarak toplu yaşam alanları ve toplu taşıma araçları üzerinde gerçekleştirilen denetimlerde, adam öldürme suçundan aranan İ.Ö Gelibolu'da yakalandı
08 Temmuz 2020 Çarşamba 22:48

Çanakkale genelinde eş zamanlı olarak toplu yaşam alanları ve toplu taşıma araçları üzerinde  gerçekleştirilen denetimlerde, adam öldürme suçundan aranan İ.Ö Gelibolu'da yakalandı.

Gelibolu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekiplerince  Covid-19 Tedbirlerinin sürekliliğini korumak için toplu taşıma araçları üzerine özel uygulama gerçekleştirildi.
Gelibolu Bölge Trafik Denetleme İstasyon önünde yapılan uygulamada ticari taksi, minibüs ve otobüsler denetlendi. Araç içerisinde mesafeli oturma, maske takma, araçta maske ve dezenfektan bulundurma, her yolcu transferi sonrasında araçların dezenfekte edilmesi gibi zorunlulukların yerine getirilip getirilmediği konusunda araçlar ve araç sürücüleri kontrol edilirken, yolcularda tedbirleri elden bırakılmaması konusunda bilgilendirildi. Yapılan uygulamada kurallara aykırı hareket eden herhangi bir vatandaşa rastlanılmazken,  kurallara uygun hareket eden araç sürücüsü ve yolculara da trafik polisleri teşekkür etti.
Bu arada, yaklaşık bir ay önce Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde yaşanan tasarlayarak adam öldürme cinayetinden aranan 22 yaşındaki İ.Ö bölge trafik istasyon amirliği uygulama noktasında yapılan uygulamada yakalandı.

Gelibolu Emniyet Müdürlüğü asayiş ekipleri tarafından teslim alınan şaıs gözaltına alındı ve yarın adliyeye çıkarılacağı öğrenildi.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 3946

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

5-martiyi-itfaiyeciler--kurtardi

5 Martıyı itfaiyeciler kurtardı

12 Ağustos 2020 Çarşamba 18:42
once-kan-bagisi-sonra-denetim

Önce kan bağışı, sonra denetim..

11 Ağustos 2020 Salı 23:22
geliboluda-aniz-yangini

Gelibolu'da Anız Yangını

10 Ağustos 2020 Pazartesi 18:42
mevlevihanede-sema--toreni

MEVLEVİHANEDE SEMA TÖRENİ

10 Ağustos 2020 Pazartesi 00:41
gelibolu-yine-yandi

Gelibolu Yine Yandı

09 Ağustos 2020 Pazar 21:11

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE