Bir müjde de İl Sağlık Müdürü Taşçı ve İlçe Başkanı Gözütok verdi

bir-mujde-de-il-saglik-muduru-tasci-ve-ilce-baskani-gozutok--verdi

Bir süre önce onarımları tamamlanan Tayfur ve Adilhan köylerindeki Sağlık Ocaklarında Hemşireler göreve başlıyor. Bu konuda Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Gözütok'un girişimleri ile çözüme kavuşturuldu. Müjdeli haberi il sağlık müdürü ile Ak Parti ilçe başkanı Gözütok gece yarısı verdi.
31 Mayıs 2018 Perşembe 01:15

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Tayfur ve Adilhan köylerinde bulunan ve onarımları tamamlanan Sağlık  Ocakları sağlık hizmeti vermeye başlayacak.


Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesinin verdiği  ve ilçe kaymakamı Hakan Kılınçkaya'nında katıldığı  iftar yemeğine katılmak üzere ilçeye gelen ve bir takım incelemelerde bulunan Çanakkale  İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı, ve  Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Gözütok Tayfur ve Adilhan'daki vatandaşların sağlık çilesini bitiren müjdeyi verdiler. İlçe başkanı Gözütok, "bu konuda gelen şikayetleri gerekli birimlere bildirdik ve gerekli çalışmalar yapıldı. Tayfur'da hemen sağlık hizmeti verilmeye başlanacak. Adilhan'da da,  15-20 gün içinde sağlık hizmeti verilecek" dedi.

İftardan sonra hastane yönetimi  ile Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Gözütok ve yönetim kurulununda bulunduğu sohbet sırasında, Gazetecilerin, Tayfur ve Adilhan köylerindeki Sağlık Ocakları ile ilgili vatandaşların şikayetlerini iletmesi ve durumlarının ne olacağını sorması üzerine, bu konuda çalışmalarını tamamladıklarını belirten Çanakkale İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı şunları söyledi.

"Tayfur köyüne  yarından itibaren bir hemşire kaydırılacak ve sağlık hizmeti verilmeye başlanacak.  Adilhan köyününde sorununu Haziran ayı içerisinde çözeceğiz. Vatandaşlarımız onca yolu en azından bir iğne vurulmak için gelmeyecek." dedi.

 

Haber Kaynağı: HABER AJANSLARI -Haber okunma sayısı: 2202

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

geliboluya-kapali-yuzme-havuzu-mujdesi

Gelibolu'ya Kapalı Yüzme Havuzu Müjdesi

20 Kasım 2019 Çarşamba 19:22
422-bin-lira-ikramiyesi-geliboluda

422 Bin Lira İkramiyesi Gelibolu'da

20 Kasım 2019 Çarşamba 18:58
masallah--hastanemize

Maşallah Hastanemize...

18 Kasım 2019 Pazartesi 20:07
sehit-ogretmenler-icin--yuruduler

Şehit Öğretmenler İçin Yürüdüler

17 Kasım 2019 Pazar 23:05
amator-fotograf-sergisi

Amatör Fotoğraf Sergisi

16 Kasım 2019 Cumartesi 21:46
cakil-okulun-maskotu-oldu

Çakıl Okulun Maskotu Oldu.

15 Kasım 2019 Cuma 19:43

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE