24 Mayıs 2019 Cuma

Başkan Özacar'dan, Çalışan Kadınlara Karanfil

baskan-ozacardan-calisan-kadinlara-karanfil-

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Gelibolu belediye başkanı Mustafa Özacar, Tekstil ve Sosyal Dayanışma Merkezini ziyaret ederek bayanlara karanfil dağıttı
08 Mart 2019 Cuma 16:49

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçe belediye başkanı Mustafa Özacar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, çalışan kadınları ziyaret ederek, hem günlerini kutladı, hemde karanfil dağıttı.


Dünya Kadınlar günü olması nedeniyle belediye başkanı Mustafa Özacar ve beraberindeki heyet, önce ilçedeki tekstil fabrikasını, ardındanda Sosyal Dayanışma mekezinde çeşitli meslek dallarında kurs gören bayanları ziyaret ederek,  çalışan bayanları tek, tek kutladı ve karanfil verdi.


Dünya Kadınlar günü olması nedeniyle yaptığı ziyaret sırasında "bu anlamlı günün çıkış noktası tekstil fabrikalarıdır. Eşit iş, eşit ücret talebiyle canlarını feda eden tarihin sembol kadınlarını bir kez daha saygıyla andığımız 8 Mart’ta, ilçemizde faaliyet gösteren Tekstil’i ziyaret ederek emekçi kadınlarla atölyelerinde biraraya geldik. Kadınlarımızın eğitimli, bilgili ve bilinçli olması, onlara imkanlar verilmesi sağlıklı bir toplumun ön şartıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Gelibolu’da üreten bayanların buluşma noktalarından biri olan Sosyal Dayanışma Merkezi’ndeki kadınlarımızın günlerinide  kutladık" dedi.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 336

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
CESA