Basın Sözcüsü Sertdemir’den Açıklama

basin-sozcusu-sertdemirden-aciklama

Gelibolu Ak Parti İlçe Başkanlığı adına, Tanıtım ve Medya Başkanı Fuat Sertdemir yazılı bir açıklama yayınladı
16 Eylül 2019 Pazartesi 20:44

 Ak Partinin Tanıtım ve Medya Başkanı olan Sertdemir açıklamasında;” Kurulduğu yıldan beri “Halka Hizmet Hakk’a Hizmettir” prensibiyle çalışan, partimizin yetiştirmiş olduğu, bünyesinde bulunan , gittiğinde yeri zor doldurulacak önemli isimleri, siyaset adamları, dava insanlarına selam olsun.Bu dava insanları ki; başta Ülkesini, Devletini, Milletini, tarihten günümüze ulaşan değerlerini ilk sırada gözeten, Ülkenin birliği için kendisinden, ailesinden, her şeyden feda eden kişiler olması hasebiyle hepimizin baş tacıdır. Başta Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, yanında, arkasında dağ gibi duran, özü sözü bir dava adamlarına selam olsun" dedi ve açıklamasında şu satırlara yer  verdi.

"Çanakkale’mizin genelinde nadide bir yerde duran, gönül hizmetkârı Grup Başkan Vekilimiz Sn. Bülent TURAN’ın, öncesinde kendisine çok önemli makamlar bahşedilen, hali hazırda da Cumhurbaşkanlığı Yüksek Istişare Kurulu Üyesi olan Sn. Bülent ARINÇ’ın , terör uzantıları aşikâr olan bir isimle partimizin genel yapısına ve mantalitesine uymayacak bir durumla gündeme gelmesi hepimizi rahatsız etmiş, Sn. Grup Başkan Vekilimizde haklı olarak bunu dile getirmiştir. Gelibolu İlçe Teşkilatı olarak, Camikebir Mahallesi , Alaaddin Mahallesi, Gazi Süleyman Paşa Mahallesi, Hoca Hamza Mahallesi, Yazıcızade Mahallesi olarak, Bayraklı Baba olarak,Fikirli Sinan, Ahmed-i, Mehmed-i Bican olarak, daha nicelerini sayamadığım gönül erleri olarak yapılan bu savunmayı tasvip etmiyor, Sn. Grup Başkan Vekilimiz Bülent TURAN’ın görevde olalım ya da olmayalım her daim arkasında dimdik duracağımızı belirtmek istiyoruz. Gözü yaşlı Şehit Analarını, eşsiz, Babasız kalan boynu büküklerin yüzleri gözümüzün önüne geldikçe bizler, terör destekçilerine asla alkış tutmayacağız.

Sn. Bülent TURAN’ın dediği gibi gözünü oyacağız. Öte yandan günlerden beri Diyarbakır’da oturma eylemi yapan gözü yaşlı vatandaşlarımızın Devlet olarak, Parti olarak, en önemlisi de vicdanlı birer birey olarak yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyor, kandırılarak dağa çıkarılan can parçaları, biricik evlatlarına kavuşmalarını canı gönülden temenni ediyoruz" dedi.

 

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.com

Haberin etiketleri:

Gelibolu, Ak Parti, Fuat Serdemir, açıklama


Haber okunma sayısı: 864

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

yarali-martiya-yardim-eli

Yaralı Martıya yardım eli...

25 Mayıs 2020 Pazartesi 17:54
sozde--65-yas-ve-uzeri-izinli

Sözde 65 yaş ve üzeri izinli..!

24 Mayıs 2020 Pazar 23:23
baskan-ozacardan-bayram-mesaji

Başkan Özacar'dan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 21:37
-sehitlikde--bayram-temizligi

Şehitlikde Bayram Temizliği

23 Mayıs 2020 Cumartesi 20:31
soyuaktan-bayram-mesaji

Soyuak'tan Bayram Mesajı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 19:17

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE