Anasınıfı Öğrencilerinin Polise Ziyareti

anasinifi-ogrencilerinin-polise-ziyareti

Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü ve polis haftası nedeniyle, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti
12 Nisan 2019 Cuma 13:00

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesinde , Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu öğrencileri polis haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü ve  Polis Haftası Kutlamaları çerçevesinde,  Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler.


İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretine Okul Müdürü Mesut Kaya, Bölüm Şefi Cennet Demirtaş, Anaokulu öğretmenleri ve 96 öğrenci katıldı. Ziyarette öğrencilerin meraklı ve heyecanlı soruları  dikkat çekti. 

İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan, miniklere polislik mesleği hakkında bilgiler verdi. Minik öğrenciler hazırladıkları “ben polis olsam neler yapardım” resimlerini Emniyet Müdürü Özkan’a hediye etti. Emniyet Müdürlüğü personeli, öğrencileri bina içinde gezdirdi. Öğrencilere telsizle anons yaptırıldı. Ziyaret sonunda tüm öğrencilere polis rozeti takılarak, hediyeler verildi. 


İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan, “Türk Polis Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle minik öğrencilerimizin bizleri bu anlamlı haftamızda ziyaret etmelerinden dolayı çok mutlu olduk. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın polisi tanımaları ve gelecekte mesleki anlamda kendilerine bir hedef olarak belirlemeleri ayrıca önem arz etmektedir” dedi.
Öğrenciler, Emniyet Müdürlüğü’nden polis arabalarına binip şehir turu attırılarak okullarına götürüldü.

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 542

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

kaptanin-ailesine-ozacardan-ziyaret

Kaptanın Ailesine Özacar'dan Ziyaret

21 Temmuz 2019 Pazar 00:30
canakkalede-feribotta-korkutan-yangin

Çanakkale'de feribotta korkutan yangın

18 Temmuz 2019 Perşembe 21:39
-kaptan-arsoyun-ailesi-iyi-haber-bekliyor

Kaptan Arsoy'un ailesi iyi haber bekliyor

18 Temmuz 2019 Perşembe 20:56
triatlon-takimi-2-kez-turkiye-sampiyonu

Triatlon takımı 2 Kez Türkiye şampiyonu

18 Temmuz 2019 Perşembe 03:04
ziraat-bankasina-yeni-mudur

Ziraat Bankasına Yeni Müdür

18 Temmuz 2019 Perşembe 02:48
SELCİ ve ferudun