422 Bin Lira İkramiyesi Gelibolu'da

422-bin-lira-ikramiyesi-geliboluda

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Ganyan bayinden oynanılan 4 lira 5 kuruşluk kuponla 421 bin 912 liralık ikramiye kazanan kişi belli oldu
20 Kasım 2019 Çarşamba 18:58

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Ganyan bayinden oynanılan 4 Tl 5 kuruşluk kuponla 421 bin 912 liralık ikramiye kazanan kişi belli oldu.

Şanlıurfa Hipodrumu’nda  koşulan at yarışlarında 421 bin 912 liralık ikramiyeyi kazanan 3 kişiden birinin Gelibolu'dan  42 yaşındaki Sezer Fıstık olduğu öğrenildi. 

Pazartesi akşamı Şanlıurfa Hipodrumu’nda koşulan at yarışlarında 421 bin 912 liralık ikramiyeyi kazanan 3 kişiden birinin Gelibolu'daki ganyan bayiinden yatırdığı  4 lira 5 kuruşluk kupunla kazandığı ortaya çıktı.

Gelibolu'daki 308 numaralı Hilal Gülmeden'e ait ganyan bayiinden yatıran Sezer Fıstık, “Sürekli aynı bayiden oynuyorum. Süpriz atlara oynamayı seviyorum. O günde yine bayiye gittim ve her zamanki gibi 4 liralık kupon yaptım ve yatırdım. Birçok arkadaşım, bu atlar gelmez. Hiç favori yazmamışın. Bunlar eşek bile değil deyip, benle dalga geçmişlerdi Bende onlara güldüm ve inandığım atlara oynadığım kuponu yatırdım. Yarışları heyecanla izledim. İlk at geldiğide tüm arkadaşlarımın kuponları ilk ayakta yattı. Çok mutlu oldum. İşime devam edeceğim. Şans tahliyi banada güldü. Şimdi kaptan benim, dümenin başına geçtim. Bunu iyi değerlendireceğim” dedi. 

Evli ve 2 çocuk babası olan Sezer Fıstık Gelibolu’da bir seyahat acentasında banko görevlisi olarak çalışıyor.

 

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 1274

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE