24 Mayıs 2019 Cuma

Madalyalı Aşçı Hayatını Kaybetti

-madalyali-asci-hayatini-kaybetti

Çanakkkale'nin Gelibolu ilçesinde yaşayan ve aşçı olarak çalışan madalyalı aşçı Onur Sağlam(25) gece fenalaştı ve gittiği hastanede hayatını kaybetti
13 Mart 2019 Çarşamba 16:01

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde aşçılık yaparak yaşamını sürdüren madalyalı aşçı Onur Sağlam, gece çarşıda gezerken fenalaşınca kendi imkanlarıyla Gelibolu Devlet Hastanesine gitti.

Acil servise alınan madalyalı aşçı Onur Sağlam'a ilk müdahalenin yapılmasıyla gözetim altına alınarak, müdahaleye devam edildi.

Durumu kritikleşen ve müdahaleye cevap vermeyen Onur Sağlam yaşamını kaybederken, cenazesi ölüm nedeninin belli olması için Burs Adli Tıp Kurumuna gönderildiği öğrenildi.

MADALYALI AŞÇI

17 Yaşındaki Aşçı, Yılın 'altın Şef'i Oldu

Antalya'da Alanya Belediyesi ve Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği (AKTAD) tarafından 2011 yılında düzenlenen 1'inci Alanya Ulusal Yemek Yarışması'nda, 'kuzu kaburga' yemeğiyle 17 yaşındaki Onur Sağlam, yılın 'Altın Şef'i seçildi.Dünya Aşçılar Birliği kurallarının uygulandığı yarışmada, TAF'a bağlı 15 dernek başkanının jüri olarak görev yaptı. Yarışmaya katılan 400 aşçı, tavuk, balık, sebze, kuzu eti yemeği, yöresel yemekler dallarında yarışmıştı.

 

Haber Kaynağı: gelibolununsesi.comHaber okunma sayısı: 2739

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Onur saglam

    Misafir 17 Mart 2019 10:25 Hiç bir şekilde müdahale edilmemiştir iğne yapıp gönderilmiştir müdahale edilseydi şuan benim kuzenim yaşıyor OLUCAKTI ihmal var

DİĞER HABERLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE
CESA