AHMET BOZKURT ÖLÜ BULUNDU..

ahmet-bozkurt-olu-bulundu

Ailesinden ayrı olarak yaşayan Ahmet Bozkurt,u arkadaşları göremeyince gittikleri evde ölü olarak buldular
26 Ocak 2017 Perşembe 23:29

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde ailesinde ayrı olarak yaşamaya başlayan Ahmet Bozkurt(35) kaldığı evde ölü olarak bulundu.

Gazi Süleyman Paşa mahallesinde tuttuğu evde tek başına yaşayan ve bir ara çöp şirketinde çalışan daha sonrada ayrılan Ahmet Bozkurt, bulduğu günlük işlerde çalışarak, yaşamını sürdürmeye başladı.

Kendisinden  uzun süre haber alamayan arkadaşlarının telefonlarınada cevap vermeyince merak eden arkadaşları Ahmet Bozkurt'un evine gittiklerinde hareketsiz yattığını görünce durumu polise bildirdiler. Olay yerine gelen polis ve ambulansla hastaneye kaldırılan Ahmet Bozkurt'un öldüğü anlaşıldı.

Ahmet Bozkurt'un ölüm nedeninin anlaşılması için Bursa Adli Tıpa gönderildiği öğrenildi. Bu arada Ahmet Bozkurt paylaşım sitesindeki paylaşımların çoğunda hep ölümden sözler paylaştığı dikkat çekti. Nozkurt'un paylaşımlarından birkaçı şöyle, "Ömrü bitene kadar sevmeli insan, menfaatleri bitene kadar değil., Bil ki, yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılırsın. Unutma, ne yaşattıysan elbet birgün onu yaşarsın."

 

Haber Kaynağı: HABER AJANSLARI -

Haberin etiketleri:

Çanakkale, Gelibolu, ölü, bulundu, Ahmet Bozkurt


Haber okunma sayısı: 13176

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ahmet-bozkurt-olu-bulundu

AHMET BOZKURT ÖLÜ BULUNDU..

26 Ocak 2017 Perşembe 23:29